طرح جدید درباره نمایشگاه بین‌المللی تهران یکشنبه در صحن شورای شهر ارائه می‌شود

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” طرح جدید درباره نمایشگاه بین‌المللی تهران یکشنبه در صحن شورای شهر ارائه می‌شود ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

تهران

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از نامه‌نگاری اعضای شورای شهر به هیئت رئیسه جهت تدبیر اندیشی در خصوص برگزاری نمایشگاه‌ها در محل نمایشگاه بین‌المللی خبر داد.

به گزارش بیگ نیوز، علی اصغر قائمی با تأکید بر اثرگذاری برگزاری نمایشگاه‌ها در نمایشگاه بین‌الملی بر ترافیک معابر پایتخت، گفت: در این رابطه ما در شورا طرحی آماده کردیم و اکثریت اعضا این طرح را امضاء کردند که پس از تدقیق، در روز یکشنبه ۲۳ مهرماه به هیئت رئیسه جهت اعلام در صحن علنی، ارائه خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به این پرسش که « آیا مدیریت شهری با برگزاری نمایشگاه‌ها در نمایشگاه بین‌المللی اقدام برخوردی انجام خواهد داد؟»، یادآور شد: ما شأن برخورد نداریم و جایگاه ما تصویب قوانینی برای روان‌سازی ترافیک در سطح شهر تهران است.

وی ادامه داد: ابزارهایی در اختیار شهرداری برای رفع این مسئله وجود دارد که از جمله می‌توان به فضای تبلیغاتی در سطح شهر و پیشگیری از سد معبر اشاره کرد و با استفاده از این ابزارها، می‌توانیم فکری به حال نمایشگاه کنیم؛ باید ببینیم صحن چه تصمیمی می‌گیرد.

قائمی در پاسخ به این پرسش که «تهدید رئیس شورای شهر در رابطه با نمایشگاه عملیاتی خواهد شد یا خیر؟»، خاطرنشان کرد: ان‌شاء‌الله این تهدید عملیاتی می‌شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و هشتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران درباره معضلات ترافیکی برگزاری نمایشگاه در نمایشگاه بین‌المللی تهران در سئول انتقاداتی را مطرح کرده بود.

انتهای پیام

گروه تحریریه اجتماعی

پژوهشگر مسائل اجتماعی با تمرکز بر تحولات سیاسی و نقش آن در جامعه. مقالات کوتاه و تحلیلی درباره مسائل سیاسی فعلی.
دکمه بازگشت به بالا