اقتصادی

طراحی و نصب اولین دکانتر سانترفیوژ واحدهای پلیمری صنعت پتروشیمی

برای اولین بار در کشور طراحی، ساخت و نصب دکانتر سانترفیوژ ساخت ایران در واحد S-PVC و به سفارش شرکت پتروشیمی اروند توسط یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناری دانشگاه تربیت مدرس انجام شد.

به گزارش بیگ نیوز، کیوان فدایی، مدیر بازرگانی این شرکت دانشبنیان با اعلام این خبر گفت: پیشتر در این شرکت طراحی و ساخت دکانتر سانترفیوژ به سفارش سایر شرکت های پتروشیمی و شرکت های زیرمجموعه صنعت نفت، صورت پذیرفته شد. ولی تجهیز نصب شده در شرکت پتوروشیمی اروند ازنظر و

وی بابیان اینکه این امر ضروری است در طراحی و به کارگیری آخرین فناوری های روز دنیا را میطلبید، افزود: با استفاده از اعتماد مدیران گروه صنایع پتروشیمی خلیجفارس و شرکت پتروشیمی اروند و تلاش مجدانه همکاران در بخش های مختلف این شرکت دانشبنیان ازجمله واحدهای تحقیق و توسعه، مهندسی و مهندسی تولید سخت ترین اصطلاحات و تکنیک ها تاسیس صنعتی متفاوت ترین وظایف

فدایی با اشاره به شعار سال اظهار کرد: از ابتدای سال مزین به نام «تولید، دانش‌بنیان و کارآفرین» این تجهیز در مدار تولید قرار گرفته است و بهموجب پایش وضعیت تجهیز این موضوع که به صورت دائم از زمان راه‌اندازی و با چند واحد خدمات پس از آن. فروش شرکت ما و واحدهای بهره بردار و مدیریت تعمیرات شرکت پتروشیمی اروند، وضعیت عملکردی این تجهیز از منظر تولید، فرآیند و رسیدن به راندمان موردنظر، کاملا مطلوب گزارش شده است.

به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، مدیر بازرگانی این شرکت دانشبنیان ادامه داد: طراحی و ساخت این تجهیز با این توان پیشتر در انحصار دو کشور اروپایی بود و پس از تحمیل تحریم های دوره پسا برجام، شرکت هایی که این تجهیز را حتی برای چند قطعه یدکی و مواد دریافت می کنند. مصرف مورد نیاز این تجهیز مشکل دارد و با توجه به توانمندیها و سوابق این شرکت و در پی درخواست واصله از شرکت پتروشیمی اروند، طراحی و ساخت این تجهیز با تکیه دانش‌بر فنی و تخصصی موجود در شرکت ما پذیرفته می‌شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا