ضرورت حمایت پرشتاب از قانون جهش تولید دانش بنیان در دولت جدید

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” ana.ir ” در مورد مقاله ” ضرورت حمایت پرشتاب از قانون جهش تولید دانش بنیان در دولت جدید ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

فناوری و دولت آینده (۱۱)؛

ضرورت حمایت پرشتاب از قانون جهش تولید دانش بنیان در دولت جدید

معاون توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری حمایت از قانون جهش تولید دانش بنیان را از مهمترین انتظارات جامعه فناور از رئیس جمهور جدید دانست.

جواد مشایخ، معاون توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری درخصوص توقعات جامعه فناور از رئیس‌جمهور جدید به خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا گفت: در سال‌های گذشته گفتمان دانش بنیان که طلایه دار اصلی آن مقام معظم رهبری است در کشور یک روند رو به رشدی داشته است.

وی افزود: در دولت سیزدهم با حمایت‌های بی شائبه رئیس‌جمهور شهید، گفتمان دانش بنیانی سرعت و شتاب بیشتری گرفت.

به گفته مشایخ، طبعاً جامعه فناور از رئیس‌جمهور منتخب مردم که هشتم تیر ماه انتخاب می‌شود انتظار دارد که روند پر شتاب حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، اقتصاد دانش بنیان و نفوذ فناوری و دانش در بخش‌های مختلف اقتصادی که منجر به کاهش خروج ارز، افزایش ثروت ملی و اتفاقات خوب می‌شود را پشتیبانی، هدایت و حمایت کند.

معاون توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: حمایت از قانون جهش تولید دانش بنیان به صورت تمام قد و تکالیف مسرع در برنامه هفتم توسعه از توقعاتی است که ما از دولت و رئیس‌جمهور جدید خواهیم داشت.

دکمه بازگشت به بالا