ضرورت تامین ایمنی زائران اربعین

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” ضرورت تامین ایمنی زائران اربعین ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

اربعین |اربعین حسینی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران که به عنوان مسئول امور ایمنی و آتش‌نشانی ستاد اربعین حسینی(ع) کشور منصوب شده است، بر ضرورت خدمت‌رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی در مسیر راهپیمایی تاکید کرد.

به گزارش بیگ نیوز، قدرت‌الله محمدی در جلسه هماهنگی ستاد اربعین سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تاکید بر ضرورت خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) و تامین ایمنی آنان در مسیر راهپیمایی گفت:‌ کیفیت ارائه خدمات به زائران بسیار حائز اهمیت است و آتش نشانان نیز در سال‌های گذشته در مراسم های اربعین نشان داده‌اند خدمت رسانی به مردم را در اولویت قرار می‌دهند که این بسیار با ارزش است و اجری معنوی دارد.

در این جلسه همچنین، احمد صفری مدیر منطقه 2 عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گزارشی پیرامون جانمایی آتش‌نشانان، تجهیزات و خودروهای عملیاتی مستقر در مسیرهای راهپیمایی مراسم اربعین حسینی(ع) و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای استقرار مسئولان مستقر در مرزها و گزارش میدانی از بازدید روزهای گذشته خود از محل های استقرار نیروهای سازمان آتش نشانی تهران در مرزها را ارائه کرد.

انتصاب مدیرعامل آتش‌نشانی تهران به عنوان مسئول امور ایمنی و آتش‌نشانی ستاد اربعین

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین در حکمی از سوی رئیس کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) به سمت مسئول امور ایمنی و آتش نشانی قرارگاه های درون و برون مرزی کمیته خدمات شهری این ستاد منصوب شد.

در این حکم که از سوی حسین نظری، رییس کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) صادر شده، آمده است:

« جناب آقای قدرت اله محمدی

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص)، به استناد حکم شماره 55774 تاریخ 1402.3.23 وزیر محترم کشور، نظر به تعهد و تجارب جنابعالی در ارائه خدمت شایسته به زائران و سوگواران حضرت اباعبداله الحسین(ع)، به موجب این حکم به عنوان “مسئول امور ایمنی و آتش نشانی قرارگاه های درون و برون مرزی کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) کشور” منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از پروردگار متعال نسبت به برنامه ریزی مناسب و جامع در چارچوب شرح وظایف محوله و اجرای دقیق آن ها با همکاری شهرداری‌ها و نهادهای تعیین شده در ساختار کمیته خدمات شهری، تلاش و اهمیت لازم را تا حصول نتیجه به عمل آورید.

توفیق شما را در این خدمت و مسئولیت مقدس از ایزد منان خواستارم. اجرکم عنداله»

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا