صادقی: از عملکردمان در لیگ ۱۴۰۰ راضی نیستم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از فدراسیون والیبال، تیم والیبال ذوب آهن اصفهان در مسابقات رده بندی والیبال قهرمانی بانوان برتر باشگاه های ایران با نتیجه سه بر یک مقابل پیکان قهرمان جام «سردار دهلاها» شد و سکوی سوم مسابقات را از آن خود کرد. لیگ 1400.

فریبا صادقی درباره آخرین بازی امسال شاگردانش در لیگ برتر گفت: به هر دو تیم خسته نباشید می گویم. شرایط سختی که در روزهای گذشته برای ذوب آهن اصفهان پیش آمد که یکی از بازیکنان ما مصدوم شد و بچه ها تحت فشار روحی ناشی از بازی دوم نیمه نهایی قرار گرفتند. شب گذشته اتفاق عجیبی رخ داد و سه بازیکن ذوب آهن مصدوم شدند. واقعاً نمی دانم در تهران چه بر سر ما می آید (می خندد). همه این اتفاقات دست به دست هم داد تا بازیکنان از نظر بدنی آماده نباشند. البته پیکان در رقابت های قبلی خود مقابل سایپا خوب بازی کرده بود و انتظار داشتیم مقابل ذوب آهن بازی خوبی ارائه دهد. به همین دلیل بازی سختی را مقابل این تیم پیش بینی می کردیم.

سرمربی ذوب آهن اصفهان افزود: خدا را شکر شاهد والیبال خوبی بودیم. زیرا هدف ما از حضور در این مسابقات رشد بازیکنان است تا بتوانند والیبال قابل قبولی را به نمایش بگذارند.

وی در واکنش به جذابیت رقابت پیکان و ذوب آهن به ویژه در امتیازات پایانی گفت: بازی دو تیم اصلا قابل پیش بینی نبود اما از نمره 20 به بالا معمولا باید بازی را با اشتباه کوچکی کرد و با فکر بازی کرد.” برخی از بازیکنان جوان ممکن است اشتباه کنند. اما هر دو تیم امروز واقعا جنگیدند و با توجه به اینکه بازیکنان هر دو تیم در تیم ملی همبازی هستند و در مسابقات باشگاهی در کنار هم بودند، امروز بازی روانی به نمایش گذاشتند.

تیم ذوب آهن اصفهان نود و نهمین دوره لیگ برتر را با عنوان نایب قهرمانی به پایان رساند و در سال 1400 سکوی سوم را از آن خود کرد. صادقی مجموع عملکرد تیمش در لیگ امسال را اینگونه ارزیابی کرد: قطعا از عملکردمان در لیگ 1400 راضی نیستم. چون هدف ما این بود که قطعا به فینال راه پیدا کنیم. اما دو مصدومیت شدید در بازی برگشت، وجود بیماری آمیکرون که در بازی برگشت همه تیم ها را گرفتار کرد و بازتوانی آن دشوار بود و مصدومیتی که از اشتباهات داوری در بازی برگشت دوم متحمل شدیم، از بدشانسی های ما بود. در مواجهه.

وی با بیان اینکه تیم ذوب آهن را تقریباً خوب بسته بودیم، افزود: البته باید توجه داشت که 85 درصد ذوب آهن بومی است و انتظارات باشگاه را برآورده کردیم زیرا می خواستیم چند بازیکن بومی را پیشنهاد دهیم و در مسابقات از آنها استفاده کنیم. ” امروز هم شاهد بازی خوب مینا بختیار بازیکن بومی و شماره 11 بودید. به این ترتیب حداقل یکی از دو هدف پاسگاه را محقق کردیم. ذوب آهن اصفهان هر سال مقام و سکو را کسب کرده است، حتما برای سال های آینده برنامه ریزی خواهد کرد. در عین حال از شکستگی ها تجربه کسب کردیم.

دکمه بازگشت به بالا