شهید مطهری الگویی برای جامعه فرهنگی و دانشگاهی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، همزمان با بزرگداشت روز معلم، کرسی تلاوت قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

شهید مطهری از پژوهشگران توانا در علوم مختلف است


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و استان بیرجند در این مراسم گفت: اساتید و معلمان نقش و سهم ارزنده ای در رشد علمی، فرهنگی و معنوی جامعه دارند.

سید حسن هاشمی با بیان اینکه شهید مطهری الگویی ارزشمند برای جامعه فرهنگی و دانشگاهی است، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با تلاش کارکنان و اساتید در بسیاری از عرصه ها خوش درخشیده است.

وی گام دوم این رویداد ملی را یک رویداد بزرگ برای دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد و با تشریح افزایش پذیرش دانشجو در مهرماه امسال گفت: این موفقیت به برکت امکانات، توانمندی دانشگاه و برخورد سخاوتمندانه دانشگاه حاصل شده است. دانش آموزان.”

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: باید با نصب سند تحول و تعالی دانشگاه این روند را تقویت کنیم تا به زودی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی به عنوان اولین گزینه داوطلبان انتخاب شود.

غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی و برگزاری کرسی تلاوت قرآن از دیگر بخش های این مراسم بود.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا