شناسایی عاملان زورگیری در گرگان

بیگ نیوز/گلستان فرمانده انتظامی شهرستان گرگان با اشاره به وقوع یک نزاع دسته جمعی در این شهرستان، گفت: عاملان زورگیری و این نزاع رخ داده بلافاصله شناسایی شده اند.

سرهنگ علی تجری در گفت و گو با خبرنگاران و اهالی رسانه با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد با مخلان امنیت و آسایش مردم، اظهار کرد: نزاع، زورگیری و ایجاد رعب و وحشت برای مردم مسائلی است که پلیس با شدت و قاطعیت با آنها برخورد کرده و نخواهد گذاشت امنیت روانی مردم در جامعه با مخاطره رو به رو شود.

وی با بیان اینکه صبح امروز ماموران کلانتری 11 گرگان حین گشت زنی در محور ناهارخوران متوجه نزاع دسته جمعی تعدادی افراد شدند، افزود: با توجه به حساسیت موضوع ماموران بلافاصله وارد عمل شده و برای متفرق کردن افراد با استفاده از قانون بکارگیری سلاح، اقدام به شلیک هوایی کرده که متهمان اقدام به فرار از صحنه کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان با بیان اینکه در این نزاع یکی از متهمان مجروح و به بیمارستان منتقل شده است، گفت: طی بررسی ها مشخص شد در این ماجرا متهمان قصد زورگیری و سرقت از دو شهروند را داشته اند که با مقاومت آنان مواجه شدند.

تجری خاطرنشان کرد: متهمان شناسایی و تلاش ها برای دستگیری آنان ادامه دارد که ان شاالله با کمک خداوند و حمایت مردم به زودی دستگیر و برای اجرای عدالت به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

انتهای پیام
 

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا