ورزشی

ششمی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر در جام کورناکیا

تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایران با کسب مقام ششمی جام کورناکیا در ایتالیا به کار خود پایان داد.

به گزارش بیگ نیوز، جام کورناکیا با 40 سال سابقه برگزاری مسابقات جهانی، هر ساله میزبان والیبالیست های زیر 17 و 19 سال است و بسیاری از سرشناس ترین بازیکنان فعلی این ورزش سابقه حضور در این جام را دارند. .

تیم های ملی والیبال پسران و دختران، پسران و نوجوانان ایران که مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ را پیش رو دارند، با هدف برگزاری اردوی برون مرزی و برگزاری دیدارهای تدارکاتی در مسابقات جام کورناکیا ۲۰۲۲ ایتالیا شرکت کردند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در مسابقات رده سنی بالاتر (زیر 19 سال) جام کورناکیا شرکت کرد و در مجموع در شش بازی (سه برد و سه شکست) به میدان رفت و مقام ششم این مسابقات را کسب کرد. از بین 12 تیم برگزار شد، به پایان رسید.

شاگردان محمد وکیلی سرمربی تیم ملی جوانان نیز در اردوی مشترک با تیم ملی جوانان ایتالیا سه دیدار تدارکاتی و دوستانه برگزار کردند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران روز چهارشنبه 30 فروردین ماه پوردنونه ایتالیا را به مقصد آنکارا ترکیه ترک می کند تا دومین اردوی برون مرزی خود را در این شهر برپا کند. همچنین دو بازیکن تهرانی برای پیوستن به اردوی تیم ملی جوانان راهی آنکارا خواهند شد.

این تیم علاوه بر پیگیری تمرینات خود تا روز سه شنبه 6 اردیبهشت ماه 5 بازی تدارکاتی و دوستانه با تیم جوانان بانک کشاورزی ترکیه برگزار می کند و پس از چند روز استراحت راهی تهران می شود تا تمرینات خود را از سر بگیرد. راهیابی به مسابقات قهرمانی آسیا.

چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 18 سال پسران آسیا از 24 تا 25 مردادماه به میزبانی ایران برگزار می شود.

در این مسابقات 13 تیم حضور دارند و شاگردان محمد وکیلی سرمربی تیم جوانان ایران در گروه یک با تیم های استرالیا و قطر همگروه هستند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا