شروع شعارها علیه یک سرمربی/ سپاهان اعصاب استقلال را بهم ریخت! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” شروع شعارها علیه یک سرمربی/ سپاهان اعصاب استقلال را بهم ریخت! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

خبرنگار |علیرضا منصوریان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دیدار تیم های فوتبال سپاهان و استقلال از این جهت حساس ترین دیدار هفته بود که هر دو تیم با 6 امتیاز در بالای جدول حضور داشتند و حالا سپاهان فاصله اش را با رقیب تهرانی بیشتر کرد.

این دیدار اما نکات فنی داشت که هر چند انتظارات را در ایجاد موقعیت های پرتعداد برآورده نکرد اما در نیمه دوم که استقلال از لاک دفاعی خارج شد فوتبال زیباتری به نمایش درآمد.

بازی فیزیکی و دوئل مورایس و نکونام

بازی از همان ابتدا فیزیکی آغاز شد. زمین بد نقش‌جهان باعث شده بود تا پیش‌بینی‌ها درست از آب در نیاید و شاهد یک بازی نزدیک و سخت باشیم. ‌مدل همیشگی تیم نکونام باعث شده بود تا نه استقلال فوتبال هجومی‌ای بازی کند و نه سپاهانی که در ۲ دیدار قبلی خود ۵ گل زده بود بتواند خلق موقعیت کند.

در نهایت هم این دیدار جنجالی با تک گل رضا اسدی به پایان رسید تا باز هم شاهد پیروزی مورایس در یک نبرد مهم دیگر باشیم. مربی‌ای که این بار خیلی خوب می‌داند برای قهرمانی در این لیگ، باید همه‌ امتیازهای مهم را جمع کند.

شعار علیه ساکت و اتفاق خوب برای شمس آذر

شاید در این چند سال هیچوقت نیمکت‌های لیگ انقدر لرزان نبود. ساکت الهامی در رفسنجان بعد از باخت ۳ بر صفر روبروی شمس‌آذر، با شعار «حیاکن،رهاکن» هواداران روبرو شد. این اتفاق خیلی زود و در هفته سوم این رقابت‌ها رخ داد. مس در سه بازی قبلی خود تنها ۲ امتیاز کسب کرده است و با ادامه این روند، ادامه‌ کار الهامی در رفسنجان سخت می‌شود.

کار بزرگ آلومینیوم

در ادامه‌ دیدارهای جنجالی این هفته، آلومینیوم در زمین هوادار موفق به کسب ۳ امتیاز شد تا به قول محمود فکری، توانسته باشد یکی از «رقیب»‌های خود را شکست دهد. این دیدار با اعتراض شدید بازیکنان هوادار به داور همراه بود.

منصوریان روی نیمکت لرزان

لرزان‌ترین نیمکت لیگ بدون شک نیمکت فولاد و علیرضا منصوریان است. او به خوبی می‌داند دیگر در اهواز نمی‌تواند به کار ادامه دهد. منصوریان و فولاد که در این بازی سراغ سیستم ۳ دفاعه رفته بودند، کاملا شبیه تیم‌های بحران‌زده هستند و در جدالی یک طرفه، شکست سختی خوردند تا منصوریان فاصله چندانی تا خروج از اهواز نداشته باشد.

فرار بزرگ صنعت نفت

پیکان باز هم یک تساوی دیگر کسب کرد تا در همین ۳ بازی مشخص شود این تیم نه انتهاری بازی می‌کند که ببرد و نه از پیش باخته است. تیم رسول خطیبی خاصیت تیم‌های تحت هدایت او را دارد و چغر فوتبال بازی می‌کند. این بازی که تا دقیقه ۹۵ به نفع پیکان پیش می‌رفت در نهایت با گل بازیکن عراقی صنعت علی یوسف، به تساوی انجامید. در لحظاتی از بازی و در اعتراض به قضاوت داور، این دیدار متوقف شد تا هفته سوم لیگ، شاهد تصمیمات سخت و اعتراضات شدید تیم‌ها باشد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا