ورزشی

شاید اگر بازی تدارکاتی مناسبی داشتیم شرایط‌مان بهتر از این می‌شد

به گزارش شفاف و به نقل از سایت فدراسیون والیبال ، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با باخت کانادا در مسابقات جهانی ، مقام نهم این مسابقات را راضی کرد.

بهروز عطایی در تشریح عملکرد جوانان ایرانی در این دوره از مسابقات گفت: مسابقات جهانی جوانان در سال 2021 به پایان رسید. این مسابقات بالاترین سطح مسابقات در این رده سنی است و فکر می کنم در این مرحله در بالاترین سطح ممکن برگزار شد.

وی با ابراز تاسف از باخت ایران در دو دیدار ابتدایی مرحله گروهی ، افزود: متأسفانه در دو دیدار اول نتوانستیم عملکرد واقعی خود را نشان دهیم و در شرایط سخت و با یک تغییر کوچک ، بازی را باختیم تا از صعود به مرحله بعد جلوگیری کنیم. مرحله بعد “. علیرغم فشار عدم صعود ، ما یک گروه منسجم بودیم و اجازه نمی دادیم هیچ فشاری بر تیم تأثیر منفی بگذارد. ما سعی کردیم در مسابقات باقی مانده با تمام قدرت بازی کنیم و توانستیم حریف خود را در 6 بازی پیاپی قاطعانه شکست دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان با اشاره به اینکه هیچ بازی تدارکاتی به دلیل انفجار کرونا وجود نداشت ، گفت: شاید اگر یک بازی تدارکاتی مناسب داشتیم ، وضعیت ما بهتر می شد. البته نتیجه یک نتیجه رضایت بخش نیست و من فقط خوشحالم که تیم توانست در محیطی بسیار سخت روز به روز پیشرفت کند ، بنابراین افزایش بازیکنان به وضوح قابل مشاهده بود. این مهمترین خروجی گروه های سنی پایه است.

عطایی گفت: “خدا را شکر بازی ها را با پیروزی به پایان رساندیم. آلسوشتا همچنین در مسابقاتی که هر ساله با تغییرات و عنوان قهرمانی روبرو می شود. در این مسابقات ، برزیل در دوره قبل سومین تیم جهان ، هفتم شد. بلژیک ، مقام سوم تیم ، نتوانست در بین 4 تیم برتر مسابقات باشد. اما تیم لهستانی که در اروپا موقعیتی نداشت ، جایگزین بلژیک شد. کوبا و جمهوری چک نیز مسابقات را باختند. این ویژگی اصلی است گروه سنی بنابراین ، ما نباید از موفقیت های این گروه سنی مست شویم ، و همچنین نباید از شکست ها ناامید و ناامید شویم. مهمترین چیز این است که در تربیت نسلی در این گروه سنی موفق باشیم که می تواند به آینده ایرانیان کمک کند. والیبال. امیدوارم این اتفاق افتاده باشد ، خوشحالم که روند رو به رشدی داشتیم و امیدوارم این روند در آینده ادامه یابد.

دکمه بازگشت به بالا