شانس کسب ۳ مدال طلا و ۴ برنز فرنگی‌کاران ایران در جام آکسیونوف روسیه

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” شانس کسب ۳ مدال طلا و ۴ برنز فرنگی‌کاران ایران در جام آکسیونوف روسیه ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بلاروس |روسیه

در پایان رقابت‌های روز نخست کشتی فرنگی جام آکسیونوف روسیه، ۳ نماینده ایران به دیدار فینال راه یافتند و ۴ نماینده دیگر ایران نیز راهی دیدار رده‌بندی شدند.

به گزارش بیگ نیوز، در پایان رقابت‌های روز نخست کشتی فرنگی جام آکسیونوف در نووسیبرگ روسیه، امیر عبدی در ۷۲، علی اسکو در ۷۷ و محمد ناقوسی در ۸۲ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و عارف محمدی در ۶۳، علیرضا ارقش در ۷۷ و سعید کریمی‌زاده و امیررضا مرادیان در ۸۷ کیلوگرم راهی دیدار رده‌بندی شدند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم مهدی احدی در دور نخست با نتیجه شش بر صفر حریف روسش را مغلوب کرد. او در دور دوم به دلیل مصدومیت مقابل حریفش مغلوب شد و به مسابقات ادامه نداد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم عارف محمدی در دورهای اول و دوم با نتایج ۲ بر صفر و ۶ بر ۵ مقابل کشتی‌گیرانی از روسیه به برتری دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله نیمه‌نهایی مغلوب حریف قزاقستانی و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم امیر عبدی در دور اول با ضربه فنی نماینده بلاروس را مغلوب کرد. وی در دور دوم ۸ بر صفر حریف روسش را شکست داد. او در دور سوم و مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه ۸ بر ۶ دیگر کشتی‌گیر روسیه را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن ۷۷ کیلوگرم علی اسکو در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر حریفی از روسیه را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل دیگر حریف روسیه‌ای به پیروزی رسید. در همین وزن علیرضا ارقش پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل کشتی‌گیری از روسیه با نتیجه ۱۱ بر ۸ پیروز شد. دو نماینده ایران در دیدار نیمه‌نهایی مقابل هم قرار گرفتند که علی اسکو با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل ارقش به پیروزی دست یافت و به دیدار فینال رفت. علیرضا ارقش نیز راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم محمد ناقوسی در دور اول با نتیجه ۱۳ بر ۵ نماینده روسیه را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل دیگر حریف روس به پیروزی رسید و در مرحله نیمه نهایی نیز از سد دیگر حریف روس گذشت و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم سعید کریمی‌زاده در دور اول با نتیجه ۶ بر ۳ نماینده قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۳ بر ۳ از سد حریف روس خود گذشت. وی در دیدار نیمه‌نهایی با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب دیگر حریف روس شد و به دیدار رده‌بندی رفت. امیررضا مرادیان، دیگر نماینده ایران در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر حریف قزاقستانی را مغلوب کرد. او در دور دوم با نتیجه ۳ بر ۲ نماینده کشور روسیه را شکست داد. وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب دیگر کشتی‌گیر روسیه‌ای شد و به دیدار رده‌بندی رفت.

مسابقات رده بندی و فینال، فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا