سی‌ و دومین هفته تظاهرات علیه نتانیاهو در سرزمین‌های اشغالی

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” farsnews.ir ” در مورد مقاله ” سی‌ و دومین هفته تظاهرات علیه نتانیاهو در سرزمین‌های اشغالی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین بیگ نیوز، ده‌ها هزار نفر از ساکنان سرزمین‌های اشغالی با برگزاری تظاهرات گسترده در شهرهای مختلف علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و طرح تغییرات قضایی وی تظاهرات کردند.

پیش‌نویس طرح تغییرات قضایی که توسط کابینه «بنیامین نتانیاهو» در ژانویه پیشنهاد شد، باعث ایجاد شکاف شدید و یکی از بزرگترین جنبش‌های اعتراضی در رژیم صهیونیستی شد؛ اعتراضاتی که به ارتش رژیم اشغالگر هم رسیده و موجب موجی از سرپیچی‌ها شده است.

پنجشنبه ٣ آگوست بود که روزنامه «وال استریت ژورنال» در گزارشی اعلام کرد نیروهای ذخیره در ارتش اشغالگر در اعتراض به طرح تغییرات قضایی و تهدید به «وحدت و آمادگی نظامی»، غیبت از خدمت را آغاز کرده‌اند.

سایت

سایت

سایت

سایت

سایت

سایت

سایت

 

 

 

پایان پیام/.
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا