ورزشی

سه بازیکن تاثیرگذارمان به کمیته انضباطی احضار شدند/هواداران‌ پشت درهای بسته ماندند

بیگ نیوز/ اصفهان مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن گفت: احضار اعضای تیم درست قبل از بازی چیزی جز اضطراب برای تیم نبود و اتفاقات بازی دیشب نشان داد که حسن نیت و استقبال خوب ما بد دیده می شود. هواداران ما با سختی بازی کردند اما تا پایان کوارتر اول پشت دروازه بودند.

محمدمهدی رمضانی در گفت وگو با بیگ نیوز، با اشاره به بازی حساس تیم های ذوب آهن و گرگان در چارچوب لیگ برتر بسکتبال، اظهار کرد: احضاریه های انضباطی صادر شد. اما یکی از آنها بدون هیچ تخلفی احضار شد و طبیعتا تبرئه شد.

وی تاکید کرد: نتیجه این احضار روز قبل از بازی چیزی جز ایجاد وحشت و تشویش برای بازیکنان و اعضای تیم ذوب آهن نبود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن
وی ادامه داد: برگزاری منظم و منظم جلسات کمیته انضباطی مطلوب است اما به شرطی که مانند همه جای دنیا 16 دوربین از زوایای مختلف در سالن برای ثبت تصاویر برای بررسی بی طرفانه وجود داشته باشد. نه اینکه این مهم به یک نفر سپرده شود که مشاهدات خود را با دفتر و قلم و کاغذ بنویسد و بر اساس آن تیم ها را قضاوت کند. به عنوان مثال توهین و فحاشی تماشاگران به بازیکنان و کادرفنی تیم ذوب آهن نادیده گرفته شد.

رمضانی افزود: متأسفانه علیرغم اینکه ذوب آهن تلاش کرد حضوری پرقدرت و منصفانه در لیگ بسکتبال داشته باشد و با وجود حسن نیتی که در تمام مراحل این رقابت ها از خود نشان دادیم، اتفاقات شب گذشته نشان داد که ظاهراً خوب کردن کار بدی است. !”

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ظلم هایی که در حق تیم ذوب آهن شد، جلوگیری از ورود هواداران این تیم به سالن مسابقه بود. هوادارانی که پس از تحمل سختی های جاده و صرف هزینه های فراوان و با هماهنگی فدراسیون و ثبت نام و واریز وجه از اصفهان به تهران آمده بودند تا پایان کوارتر اول پشت درهای بسته منتظر دریافت مجوز ورود بودند. این در حالی است که تیم شهرداری گرگان با وجود اعلام 2 محرومیت هوادارانش و با جمعیت 3 برابری که طبق اعلام صریح کمیته انضباطی فدراسیون مجاز شده بود، دو ساعت مانده به شروع مسابقه در سالن مستقر شد.

رمضانی گفت: بالغ بر 500 هوادار گرگانی در سالن حضور داشتند و علاوه بر تماشاگران، نیمی از سالن را نیز در طبقه همکف اشغال کردند. این قطعا بازی را به نفع گرگان تغییر داد. بدتر از همه نبود یگان ویژه در خارج از سالن بود که سازماندهی کار نیروهای امنیتی را برای همه هواداران سخت کرده بود.

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن افزود: متاسفانه با کنار هم قرار دادن تکه های پازل بازی دیروز به یک نتیجه غم انگیز می رسیم. چرا با وجود این همه داور آماده و شایسته بسکتبال باید برای این مسابقه داوری انتخاب شود که شبهه ایجاد کند؟ چرا برخورد با تیم ها متفاوت است؟

وی تاکید کرد: درخواست باشگاه ذوب آهن چیزی جز ایجاد فضای عادلانه برای رقابت سالم نیست اما فشارهای بیرونی بر رقابت تیم ها تاثیر می گذارد.

رمضانی از غیبت افسر تست دوپینگ در اولین دیدار دو تیم خبر داد و گفت: عدم حضور عوامل دوپینگ و انجام تست های تصادفی دوپینگ به جای تست هدفمند در این رقابت های حساس جای تعجب دارد.

به گزارش بیگ نیوز، تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری گرگان تاکنون سه بازی در مرحله پلی آف انجام داده اند که نتیجه آن دو بر یک به سود گرگان بوده است.

دو تیم عصر فردا (یکشنبه 13 اردیبهشت) در حساس ترین بازی خود در ورزشگاه آزادی برای چهارمین بار به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بدین ترتیب در صورت پیروزی شاگردان کوهیان کار به بازی پنجم می رود و در غیر این صورت شهرداری گرگان بر سکوی قهرمانی لیگ برتر بسکتبال خواهد ایستاد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا