سه آزادکار کشورمان راهی فینال شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، دیدارهای مقدماتی دومین دوره مسابقات کشتی آزاد پنج وزن قهرمانی جهان امروز (یکشنبه) در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد که با آرمین حبیب زاده در وزن 61 کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن 92 به پایان رسید. کیلوگرم و امیررضا معصومی وزن 125 کیلوگرم به دیدار فینال راه بازیدند و عارف رنگبری در وزن 86 کیلوگرم به غروف بازنده ها رفتند.

در وزن 61 کیلوگرم آرمین حبیب زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر میکیتا آبراموف از اوکراین از جلو حذف شد و راهی کوارتر پایانی شد. در این مرحله در دیداری نزدیک با نتیجه 13 بر 11 نیکلاس بوزاکیس از آمریکا او را از جلو برد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حبيب زادة در آن تحت رحمل 3 بر سفر Hamzat Arsamrzoif از فرانسة را شكت و به ديدار فينال راحيفت. وی در آیین دیدار با مساف Yuto Nishiuchi از جابان می‌رود.

در وزن 74 کیلوگر رفان الهی پس از استراء در پرامه در دور در دور با شوله 5 بر 4 از سد Alexander Facundo از آمریکا گذشت و به ایکورم فینال راه هافت. وی در این مرحله مقابل ساگار جاگلان از هند با نتیجه 10 بر 5 مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف هندی مقابل حریف ژاپنی در مرحله نیمه نهایی، نماینده کیشورمان از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 86 کیلویی عارف رنجبری در دور پیمه با سوریت روبر بود. وی در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر جولیان ایوانف از بلغارستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و در این مرحله مغلوب رحیم ماگمادوف نایب قهرمان سال گذشته از فرانسه با نتیجه 10 بر صفر شد. 0. حریفش به دیدار فینال به کروه بازنده ها رفت Rangbri dr in grupp быде бех масаф Angelos Koclaris z yunean in dr roshat proizuzi bro in rifil rahi diadar bandi bandi bored shad та beh sobuhi Amirrslan of AZ AZ Azerbaijan.

در وزن 92 کیلوگرم امیرحسین فیروزپور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 امتیازی، ساتوشی میورا از ژاپن را شکست داد. در 10 بار برایفور، کریستین انگیال AZ ماگاریستان را از پیش رو را در پیش رو در ساعت و чеми فایل های شاد. فروز اسپور در این مرحله با نتیجه 10 بر ادلان ویخانوف از فرانسه به پیروزی رسید و راهی فینال شد. نماینده کیشورمان بری کسب مدال تلا به مصاف اندرو مرگشویلی از کیشر گرجستان میرود

در وزن 125 کیلوگرم امیررضا معصومی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد با نتیجه 14 بر 4 بر مراب سلیماناشویلی از گرجستان غلبه کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. معصومی در این مرحله با نتیجه 11 بر 1 نیکلاس فلدمن از آمریکا از پیش رو برداشت و به فینال راه یافت. وی در آیین دیدار با Mahendra Gaikwad از هند می‌رود.

این مسابقات در پایان روز بالای ساعت 19:30 فردا (سه شنبه) برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا