سنگربان پرتغال از راز درخشش خود گفت

سنگربان تیم ملی فوتبال پرتغال از تاریخ‌سازی در یورو بسیار خوشحال است و از دلیل درخشش خود در دیدار برابر اسلوونی گفت.

به گزارش بیگ نیوز، تیم ملی فوتبال پرتغال با درخشش سنگربان خود در بازی برابر اسلوونی به پیروزی دست پیدا کرد و حریف فرانسه در یک چهارم نهایی شد.

دیگو کاستا سنگربان پرتغال در ضربات پنالتی دست به تاریخ سازی زد و برای نخستین بار در تاریخ یورو 3 ضربه پنالتی آغازین حریف را مهار کرد تا زمینه ساز صعود تیمش شود.

به نوشته اسپورت، کاستا بعد از بازی گفت: وقتی در وقت های اضافی تک به تک سیچکو را گرفتم به خود گفتم که باید تیم را به یک چهارم ببرم و بسیار خوشحالم که اینگونه هم شد. در ضربات پنالتی زبان بدن بازیکنان اسلوونی را به خوبی خواندم و حدس های من کاملا درست بود. گاهی اوقات زبان جسم بازیکنان در ضربات پنالتی تغییر می‌کند اما خوشبختانه همه حدس های من درست از آب درآمد.

او ادامه داد: شاید این بهترین بازی دوران زندگی من باشد. من اکنون خوشحال‌ترین فرد هستم. راهی یک چهارم نهایی شده‌ایم و برای قهرمانی نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم.

سنگربان پرتغال در پایان گفت: همه ما بعد از پنالتی که کریستیانو رونالدو از دست داد به خودمان گفتیم که باید به پیروزی ایمان داشته باشیم. تا پایان به خود باور داشتیم و همگی از عملکرد خود راضی و خوشحال هستیم.

انتهای پیام

منبع: www.isna.ir

دکمه بازگشت به بالا