سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی کارکردگرا و عملیاتی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند ، سید حسن هاشمی در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه اسلامی بیرجند که به صورت شخصی و مجازی برگزار شد ، اظهار داشت: سند تحول دانشگاه سندی کارکردگرا و عملیاتی است که در آن جزئیات اقدامات انجام شده از سال 1400 تا 1405 به صورت کارشناسی بیان شده است و بر اساس این سند دانشگاه اسلامی اسلامی رتبه اول منطقه را خواهد داشت.

وی گفت: واحد دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با امکانات و توانمندی های گسترده پژوهشی و رفاهی که بسیاری از آنها در کشور بی نظیر است، اکنون به عنوان یک واحد اجتماعی و ارزشمند در سطح ملی و بین المللی است. این واحد دانشگاهی جزو 6 واحد بین المللی است دانشگاه آزاد اسلامی کشوری محسوب می شود و کیفیت علمی آن موجب سرآمدی دانشجویان و فارغ التحصیلان در رشته های مختلف در کشور شده است و به عنوان نمونه رشته مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون رتبه 35 شانگهای را به خود اختصاص داده است. این موضوع نشان دهنده سطح علمی این واحد دانشگاهی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. با همکاری تمامی اساتید، دانشجویان و همکاران مفاد سند تحول را اجرا خواهیم کرد. البته این سند راه را برای رشد و پیشرفت هر چه بیشتر دانشگاه هموار می کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از دانشجویان به عنوان آینده سازان کشور یاد کرد و از آنان خواست از امکانات و ظرفیت های بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در جهت نمایش و توسعه خلاقیت، تقویت بهترین استفاده را ببرند. دانش و مهارت. مورد نیاز در دنیای جدید. برای دانستن آنچه به آنها داده شده است.

به گزارش آنا، پیش از این مراسم دانشجویان و مسئولان دانشگاه با حضور در یادواره شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

انتهای پیام/4121/

دکمه بازگشت به بالا