سقف پرداختی به فدراسیون‌ها تا پایان سال به ۸۵ درصد خواهد رسیدپولادگر: سقف پرداختی به فدراسیون ها تا پایان سال به 85 درصد می رسد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: سقف پرداختی به فدراسیون ها تا پایان سال به 85 درصد می رسد.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری بیگ نیوز، سید محمد پولادگر، قائم مقام توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در نشست هم اندیشی روسای و نایب رئیسان بانوان فدراسیون های ورزشی که حضور داشتند وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته بین المللی المپیک و دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد، گفت: خدا را شکر که در زمان شیوع بیماری ویروس با تلاش فدراسیون ها، کرونا ورزش را تعطیل نکرد و محدودیت فعالیت های ورزشی را متوقف نکرد و امسال 831 درخواست از فدراسیون ها برای ارسال به رقابت در شورای خارج از کشور به تصویب رسید.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی هایی که انجام شد توانستیم مجامع فدراسیون ها را بررسی و برگزار کنیم و تا پایان سال مجامع سه فدراسیون ژیمناستیک، ورزش کارگری و هندبال را نیز برگزار خواهیم کرد. تا پایان سال.” با برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون های شنا، شیرجه و واترپلو، اسکیت، کور و کم بینا، تیراندازی و بسکتبال رؤسا انتخاب شدند. تا پایان امسال تا 85 درصد هماهنگ شده است. بودجه فدراسیون ها را واریز می کنیم.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:


ارز در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا