سفر وزیر ورزش و جوانان به سیستان و بلوچستان

بیگ نیوز/ سیستان و بلوچستان وزیر ورزش و جوانان در سفر به سیستان و بلوچستان به همراه مشاور رئیس جمهور در امور اقلیت های اقوام و مذهبی و استاندار با حضور در گلزار شهدای بهشت ​​مصطفی علیه السلام به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد. در زاهدان

به گزارش بیگ نیوز، سید حمید سجادی به همراه مشاور رئیس جمهور در امور اقلیت های اقوام و دینی و استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای این شهر، با سر دادن فاتحه و نثار تاج گل بر مزار شهدا با آرمان های مردمی گلزار شهدای این شهر. شهدا.

بازدید از مجموعه ورزشی و سالن کشتی شهرستان زابل و شرکت در تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی سیستان و بلوچستان و شرکت در ستاد ساماندهی امور جوانان از مهمترین برنامه های این 2 روزه است. سفر وزیر ورزش و جوانان به این استان.

همچنین بازدید از مجموعه بزرگ ورزشی روستای سجاد و سالن ورزشی 4500 نفری زاهدان از دیگر برنامه های سفر سجاد به سیستان و بلوچستان است.

سیستان و بلوچستان بیش از 2000 شهید، 4000 جانباز، 30000 شهید و 418 آزاده دارد که در این میان شهرهای زاهدان، زابل و ایرانشهر بیشترین تعداد شهید و جانباز را دارند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا