ورزشی

سجادی: من کجا لاکچری هستم؟به خدا برای خدمت آمده ام!

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز ؛ جلسه بررسی رای اعتماد حمید سجادی ، وزیر پیشنهادی وزارت ورزش ، در دولت سیزدهم برگزار شد و موافقان و مخالفان در صحن علنی مجلس صحبت کردند. پس از صحبت نمایندگان ، وی پشت تریبون رفت و از خود دفاع کرد.

وی در مورد عملکرد خود گفت: ایران از نظر ظرفیت های استفاده نشده طبیعی و انسانی اولین است ، بدون شک شما جوانان قادر خواهید بود این مشکل را برطرف کنید ، یکی از ممیزان بدون شک وزارت ورزش و جوانان است. این دوره آسان است
وزارت ورزش باید پرچم اصلی این دوره باشد ، انشاء الله. چرا تغییر و نحوه تغییر با تغییر دیدگاه ، سیاست ها و استراتژی ها آغاز می شود. در سال های اخیر موضوع ورزش و جوانان به حاشیه رفته است. مرحله دوم نوید بخش جدیدی را می دهد. فصل ایجاد زمینه برای جوانان ..
اگر جوانان نیروی محرکه کشور هستند ، این وزارتخانه نیز باید نیروی محرکه دولت باشد.از منظر دیگر ، نقش تحرک و آموزش در سلامت جسمی و روحی و کاهش هزینه های درمان و بیمارستان غیرقابل انکار است.
بسیاری از اجزای سبک زندگی امروزی تحت تأثیر ورزش است. بازسازی تصویر قهرمانی ، جوانمردی ، جوانمردی و … در جامعه و منبع سلامتی در جامعه باشد. او برنامه های زیادی را برای ورزش ما آماده کرده است و بی توجهی ما باعث شده است که در این سالها اتفاقات زیادی رخ دهد.
ما ورزش را برای ترویج فرهنگ به روز می کنیم. فراز و نشیب های زیادی در سال های اخیر شکل گرفته است. رشد کمی و کیفی این گروه ها سیاست ثابت ماست. ظهور انقلاب اسلامی صدها برابر سقوط آن بوده است و ما باید این افزایش ها را منصفانه بدانیم. تلاش من این است که آنها بخش مهمی از بدنه وزارت ورزش و جوانان را در اختیار داشته باشند.

همچنین وزارت ورزش و جوانان باید متولی همه وزارتخانه ها باشد. ما آمده ایم تا درباره این رویدادهای مهم با شما نمایندگان بحث کنیم. ایمان شما این کار را بسیار قوی با رای بالا آغاز خواهد کرد. جوانان ما بهترین جوانان جهان هستند. ما شکی نداریم. حدود 70 درصد از جمعیت ما بعد از انقلاب متولد شده اند و آن را ندیده اند. ما باید کارهای بزرگی با این جوانان انجام دهیم. هرجا کار بزرگی وجود دارد ، جوانان کار کرده اند. و امیدوار به اتفاقات بزرگی که رخ خواهد داد. از چه کسی ناامید شده اید؟ دوستانی که نگران جوانی هستند. انشاءالله این وزارتخانه را پایگاهی برای مسائل جوانان قرار دهیم. به نیازهای آنها مربوط می شود. البته این دستگاه نیست. محل است ، اما دبیرخانه این اردوگاه قول داده است که در این وزارتخانه تشکیل شود. امروز دشمن امید هدف قرار گرفته است. این وزارتخانه اردوگاه تولید امید خواهد بود. به امید خدا و شما من از دوران جوانی خوبم 17 سال در تیم ملی دوومیدانی بودم و به آن افتخار می کنم. من خودم امتحان کردم. تعدادی مدال و رکورد که متأسفانه هنوز پابرجاست و باید بهبود یابد. من می دانم ورزشکاران ما چه مشکلاتی دارند. من مشکلات را می دانم. من ورزشکاری را می فهمم که شب نمی خوابد. تشنگی ، خستگی. من خورشید ، برف ، کمبود اجسام و غیره را می شناسم. اگر رکورد ایران را در ساعت 1 بامداد در المپیک شکستم ، آنها بلیط بازگشت به تهران را به من دادند. مشکل کجاست؟ بگذارید بمانم و رشته های دیگر را ببینم ، اما آنها به من اجازه ندادند. ما اینها را درک می کنیم. من هم با درد و هم با روش درمان آشنا هستم.
متأسفم که می بینم یک ورزشکار مورد حمایت یک تیم قرار می گیرد. در کشور ما اینطور نیست. ما قطعاً اجازه نمی دهیم ورزشکاران ما این مشکلات را در عرصه بین المللی داشته باشند. یکی از افتخارات من چهارمین رتبه جهان در کوبا است. بلیطی را دریافت کردم که 57 ساعت در جاده بودم. آیا فردا می توان 57 ساعت مسابقه داد؟ در آن مسابقات ، من دویدم ، ماهیچه های گردنم هم درد می کرد ، چه برسد به پاهایم. ما آنطور اعزام شدیم و درد را می دانیم.
برنامه هایی را در زمینه ورزش و جوانان معرفی کردم. در زمینه عدالت ورزشی ، البته عدالت نقش اساسی دارد. غیرممکن است که استعدادهای زیادی در کشور نبینیم و از عدالت صحبت نکنیم. این امکان وجود ندارد که بسیاری از شهرها تیم ورزشی نداشته باشند و بیایید عدالت را رعایت کنیم. داشتن باشگاه های ورزشی تأثیر فوق العاده ای در مناطق مختلف دارد و این به معنای عدالت است. خوب نیست که جمهوری اسلامی سرانه 1 متر ورزش داشته باشد در حالی که در دنیا 3 متر است.
ما علاقه مند هستیم که این تحولات رخ دهد و به خودمان افتخار کنیم و بگوییم ما ایرانی هستیم ، چه برسد به مغولستان. ورزشکاری از ایران زیر پرچم آنها می رود و مدال خود را به اسرائیل تقدیم می کند. هزاران مکان ورزشی بسته شده است و همه آنها منتظر ما هستند. ما 4000 مکان ورزشی نیمه کاره داریم. از این 4200 ، ما پروژه های ملی ناقص داریم. 228 نفر از آنها در مناطق محروم هستند. ما باید تمام تلاش خود را بکنیم. برای تکمیل آنها.
توسعه ورزشهای همگانی و همچنین ورزشهای قهرمانی در دستور کار است.

من می خواهم به ورزش عمومی در اینجا قول دهم ، اگر بخشی از من شود ، اجازه می دهم که در شهرهای شما تمرین شود. ما باید او را در خیابان ببینیم. انواع ورزش هایی که در شهر دیده می شود. ما باید روند رو به جلو ورزش را در شهرها ببینیم. در مورد آن فکر کنید. آخرین چیزی که در شهر خود دیدید کی بود؟
توسعه ورزش قهرمانی نیز یکی از مهمترین برنامه ها است. من هم بنده کمی از شما هستم ، اما ورزش های آموزشی را گذرانده ام و به خانواده شهدا خدمت کرده ام. آنها به من می گویند من سابقه انقلابی ندارم. من یکی از اعضای خانواده شهدای آزاده بودم. آیا اینها انقلابی نیستند؟ من مجبور نبودم این چیزها را بگویم. من چهار سال عضو گروه های جهادی بودم. آیا این یک انقلاب نیست؟ آیا این احساس وظیفه نسبت به کشور نیست؟
گفته می شود سجادی یک آکادمی دوومیدانی را در گل گهر سیرجان اداره کرده است. آیا این جنایت است؟ از گل گهر سیرجان بپرسید. آنها بارها پول ارائه داده اند ، اما من هیچ وقت برای دویدن درخواست پول نکرده ام. پسرم تا سه نفر ما بیکار بود. فرزند دیگر من هنوز است او بیکار است. من کجا هستم ، خدمتگزار تجمل؟ من آمده ام تا به خداوند خدمت کنم. زبان گنگ من ، اگر این تحقیقات برای چهار روز دیگر ادامه یابد ، من متهم به جاسوسی می شوم.

من می خواهم به زنان قول بدهم. این ورزش باید مستقل باشد. مربی ، داور و … من این قول را می دهم.
من به طرح آمایش سرزمین قولی داده بودم قول می دهم این کار را سه ماه انجام دهم.
در بحث جوانان ، ما تصمیم گرفتیم که اردوگاهی راه اندازی کنیم ، تا شورای مشورتی متشکل از جوانان دغدغه مند و مطابق با گام دوم انقلاب تشکیل شود.
من همچنین از دکتر رئیسی خواستم اجازه دهد معاونش به سطح بعدی برسد.

256 251

دکمه بازگشت به بالا