عمومی

سازمان تبلیغات از نهادهای موفق در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، اسماعیل زارعیکوشا روز یکشنبه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین قمی رئیس جمهور اسلامی کشور، ضمن تاکید بر حمایت از فعالیت های فرهنگی و تبلیغاتی در کردستان، گفت: تلاش در این راستا یکی از اولویت های دولت به شمار می رود.

وی افوود: للاقه و ییوند مردم ولمای دنی شما و مرورگرتان نمی توانید به هیچ یک از دوربین هایی که تنظیم کرده اید دسترسی داشته باشید.

وی حمایت از روحانیون شیعه و سنی در استان کردستان را یک ضرورت دانست و اظهار داشت: حمایت از مدارس علوم دینی و حوزه های علمیه یکی از نیازهای ضروری و ضروری است.

زارعی کوشا از آمادگی برای کمک به فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی خبر راست داد و گفت: در این سعی می کنیم که در حد توان از فعالیت های فرهنگی، دینی و تبلیغی حمایت کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی کردستان نیز در این نشست، گفت: با استناد به منویات مقام رهبری، کردستان استانی فرهنگی بوده است و به همین دلیل در این راستا زمینه برای توسعه استعدادهای استان را فراهم می کند.

مهدی رمضانی افزود: مردم این استان بسیار فهیم، متمدن، با سابقه تاریخی بسیار قوی و ریشه دار هستند و تعصب و آنلاین و محبت نسبت به اهل بیت، در بین مردم مشهود است.

در این نشست رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، حجت الاسلام رازیانی را به عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان معرفی کرد و از خدمات حجت الاسلام حاتمیان تقدیر کرد.

دکمه بازگشت به بالا