زیرساخت‌های پذیرایی از زائران اربعین حسینی در آستارا فراهم شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، اسدالله عباسی بعد از ظهر روز شنبه در جلسه اربعین استان گیلان در سالن الغدیر استانداری، با بیان اینکه مراسم اربعین یکی از بزرگترین مراسم مذهبی مسلمانان است، اظهار داشت: مراسم اربعین یکی از بزرگترین مراسم مذهبی مسلمانان است. فرمود: دین و عنانان به مسیر الهی است.

استاندار گیلان با اشاره به تلاش دشمنان برای کاهش هیاهوی حسینی بین مردم گفت: با وجود همه سختی ها و بیماری ها مردم همچنان حضور پر رنگ و پرمعنای در مراسم مذهبی دارند و مسئولان نیز موظف هستند فراهم کردن شرایط برای حضور مردم در اربعین

وی با تقدم بر فیلماین جهادی فاسلامان ستاد عرباین استان بری رفع تصریفان بیان کرد: مهلت کان روزی به فاسلاین مضم تا در مرز استارا بازیران عرباین حسینی زایران الرباین حسینی را کندنده را کندره.

باباسی با بیان کے تحمیدات در شباس میزان عرد مدین بری جمعیت زایران عربی حسینی دیه شود بیان کرد: نانوایی‌هایی در شهرستان‌ها برای دیه بہ زایران عربی شود و ساعت کار آنها بہیں شود.

استان‌ها با اشاره به برخی از نانوایی‌ها که خدمات به مردم می‌دهند، اما به دلیلی که زودتر تعطیل می‌شوند، افزایش می‌یابد، افزود: محدودیت‌های اختصاصی به نانوایی‌ها وجود ندارد، اما باید از حیف و میل شدن آرد جلوگیری کرد.

دکمه بازگشت به بالا