زنجیره ارزش صنایع موثر در استان زنجان در حال تکمیل است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” زنجیره ارزش صنایع موثر در استان زنجان در حال تکمیل است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مجید گلشنی با بیان اینکه طبق برنامه تدوین شده در استان، هم اکنون زنجیره‌های ارزش صنایع سیم و کابل، برق قدرت، مواد شوینده، سرب و روی، فولاد، کاغذ و سلولزی در حال تکمیل است، گفت: حلقه‌های مفقوده جهت تکمیل زنجیره‌ها شناسایی شده و در حال تکمیل هستند.

وی با بیان اینکه کاهش هزینه‌های حمل و نقل، افزایش حاشیه سود سرمایه‌گذاران و توسعه سرمایه‌گذاری‌های موجود بر اهمیت تکمیل زنجیره‌ها در استان می‌افزاید، عنوان کرد: طی سال‌های اخیر و در دولت سیزدهم اتفاقات خوبی در این زمینه صورت گرفته به طوریکه در صنعت نساجی ۳ حلقه جدید به زنجیره افزوده شده است.

گلشنی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم زنجیره‌هایی همچون زنجیره تولید تایر را نیز به استان اضافه کنیم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در ادامه تصریح کرد: در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی در استان نیز ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در سال ۱۴۰۲ در استان صورت گرفته است که در این راستا در سال گذشته جزو مناطق موفق در سطح کشور بودیم.

دکمه بازگشت به بالا