زنان مشوق استقلالی قبل از استادیوم به باشگاه می‌روند

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” زنان مشوق استقلالی قبل از استادیوم به باشگاه می‌روند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آفتاب‌‌نیوز :

طبق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته از سوی سازمان لیگ قرار است تیم استقلال در دیدار خانگی هفته ششم روز جمعه ۲۸ آنلاین در استادیوم آزادی پذیرای تیم هوادار باشد.

در این دیدار مجوز حضور ۱۸۰۰ نفر از بانوان استقلالی صادر شده که به همین واسطه قرار است گروهی از مشوقین خانم باشگاه استقلال روز چهارشنبه بیست‌وششم مهرماه در ساختمان این مجموعه حضور پیدا کرده و درباره مسائل مختلف مربوط به هرچه بهتر تشویق شدن تیم استقلال از سوی بانوان، هماهنگی‌های نهایی با آن‌ها صورت بگیرد.

طریقه استقرار، نوع شعارها، احترام به هواداران تیم مقابل، پرهیز از تنش و مسایلی از این دست از جمله این موارد است که د دیدار با مسئولان استقلال موارد لازم به آن‌ها منتقل می‌شود.

علاوه بر این نفرات، قرار است گروه مشوقین آقایان نیز در همان روز به باشگاه بروند تا برنامه‌های باشگاه را شنیده و برنامه‌های خودشان را نیز برای باشگاه بازگو کنند.

دیدار تیم‌های استقلال و هوادار روز جمعه هفته جاری از ساعت ۱۸ در استادیوم آزادی آغاز می‌شود.

 

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا