زمینه برای سرمایه گذاری در حوزه سلامت فراهم است

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” زمینه برای سرمایه گذاری در حوزه سلامت فراهم است ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

تولید |حوزه

بیگ نیوز/خراسان شمالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: زمینه برای سرمایه گذاری در حوزه سلامت فراهم شده است.

دکتر بهرام عین الهی در مراسم افتتاح سردخانه شرکت میهن بجنورد در دوم شهریور ماه اظهار کرد: در حال حاضر به راحتی مجوزهای لازم برای ساخت آزمایشگاه، کلینیک و … از سوی وزارت بهداشت داده می شود.

وی با اشاره به اینکه کار انقلابی یعنی تولید است افزود: امر تولید نیز نباید حتماً توسط بخش دولتی صورت گیرد بلکه سرمایه گذاران بخش خصوصی نیز می توانند در این زمینه نقش آفرینی مهمی داشته باشند.

دکتر عین الهی ادامه داد: عواقب سلامت را باید در وزارت بهداشت دید اما شروع آن در حوزه های آب، هوا، سبک زندگی و … است.

وزیر بهداشت تاکید کرد: سبک زندگی مهمترین نکته در داشتن سلامتی است و هر فردی باید دکتر خود باشد و در این زمینه خود تنظیمی مهمترین نکته می باشد.

وی گفت: خانواده در سلامت جامعه نقش بسیار مهمی دارد و در همین راستا طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع را در دستور کار قرار داده ایم که کارشناسان سلامت به منازل افراد مراجعه کرده و سلامت آن ها را مورد ارزیابی قرار می دهند و هر ایرانی با ارائه کد ملی دارای پرونده سلامت خواهند شد.

انتهای پیام

نشر علوم پزشکی

من به عنوان یک نویسنده متخصص در زمینه علمی و پزشکی، مطالبی را به شما ارائه می‌دهم که به طور جذاب و قابل فهم، اطلاعات لازم را درباره موضوعات مختلف سلامتی به شما منتقل کنند.
دکمه بازگشت به بالا