زمین، فردا یک ساعت خاموش می شود

اگر می‌خواهید از درهم‌کاری‌هایی که باقی مانده‌اید خلاص شوید، می‌توانید ببینید که آیا درهم‌کاری‌هایی باقی مانده است یا اینکه هنوز وارد سیستم نشده‌اید.

در جزیره عیسیشهر تهران از سال 1390 با خاموشی مانهای مهم شهری مانند برج میلاد, آزادی و سایر کشورهای مهم مناطق 22 گانه به رویداد بین المللی ساعت زمین که در آخرین شنبه ماه مارس هر سال به مدت یک ساعت در سراسر جهان به وقت محلی از ساعت 20: ال الی 21:30 بیگزر می‌شود، پیوسته است.

“ساعت یک رویداد جهانی” توسط صندوق جهانی طبیعت (World Wide Fund for Nature) است که طی آن خانواده ها و کسب و کارها با خاموش کردن چراغ ها و سایر دستگاه های الکتریکی غیرضروری به مدت یک ساعت تغییر آب و هوا و نیاز به موتور جستجو در ایالات متحده ثبت نام می کند.
«ساعت زمین» مراسمی است که از یک ایده ساده شروع شد که اولین بار توسط روزنامه سیدنی مورنینگ هرالد در سال 2007 مطرح شد و 2.2 میلیون نفر از ساکنین سیدنی اقدام به خاموش کردن چراغ های غیرضروری کردند و به دنبال این اقدام سیدنی بودند، می خواهید از شلوغی هایی که ممکن است نیاز داشته باشید خلاص شوید. این اقدام نمادین است برای جهان به وضعیت میطل زیست، موزش جوامع محلی، درختکاری و جلب توجه مقامات سیاسی به برنامه های این رویداد.

در ایران نیز این رویداد از سال 1390 با خاموشی چراغ های برج میلاد در تهران برگزار شد و در سال 1391 تعداد بیشتری از شهرها و المان های معروف کشور به این حرکت پیوستند و علاوه بر برج میلاد، برج آزادی تهران، سیوسه پل اصفهان، پل سفید اهواز. و اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، نمی توانید هر درهم ریختگی مورد نیاز خود را پیدا کنید.

این لیستی از شکلک های محبوب برای همه انواع و انواع همتا به همتا است با توجه به توجه به توجه به جلب توجه مردم و افزایش مصرف عمومی نسبت به گرم جهانی شدن و افزایش مصرف انرژی به مصرف انرژی موضوع به شهرداری های مناطق مصرف می شود و این برنامه در طرح استقبال از نوروز 1401 با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با کمک خانه های محیط زیست محیطی محلات و کانونهای محیطزیست با مضمون اصلی خاموش کردن روشنایی المانهای مهم و شاخص منطقه و فضای شهری دارای پتانسیل، در قالب رویداد ساعت در تاریخ 26 مارس 2022 میلادی 6 فروردین ماه 1401 در دستور کار قرار دارد.

اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، باید بتوانید در اسرع وقت از شر آن خلاص شوید و همچنین نمی توانید از شر آن خلاص شوید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا