زلزله در بایرن‌مونیخ

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” زلزله در بایرن‌مونیخ ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

تابستان |زلزله

آفتاب‌‌نیوز :

توماس توخل در حال برنامه‌ریزی برای فروش هفت ستاره بایرن‌مونیخ در تابستان پیش روست. توخل که در ماه مارس به بایرن پیوست، این باشگاه را به یازدهمین قهرمانی متوالی بوندسلیگا در آخرین روز فصل هدایت کرد.

به گزارش بیلد، این مربی ۴۹ ساله می‌خواهد یک تغییر اساسی در تابستان در بایرن‌مونیخ ایجاد کند و در این راستا هفت ستاره تیمش را کنار خواهد گذاشت. نام‌های بزرگی از جمله سادیو مانه که تابستان گذشته با این باشگاه قرارداد امضا کرد، در این فهرست وجود دارند. سادیو مانه لیورپول را ترک کرد و با انتقالی به ارزش ۳۵ میلیون پوند به بایرن رفت، اما در اولین فصل خود در آلمان تنها ۱۲ گل در تمام رقابت‌ها به ثمر رساند و نتوانست فرم خود در لیگ برتر را تکرار کند.

بایرن در حال حاضر آماده شنیدن پیشنهاد‌ها برای این بازیکن ۳۱ ساله است. نیوکاسل مشتاق است تا او را به لیگ برتر بازگرداند. لروآ سانه و سرژ گنبری نیز در این لیست حضور دارند و توخل به دنبال تقویت خط حمله خود در آستانه فصل جدید است.

الکساندر نوبل، بونا سار و مارسلو سابیتزر که در ژانویه به صورت قرضی به منچستریونایتد پیوست نیز در فهرست فروش بایرن هستند و در نهایت بنژامن پاوار، مدافع فرانسوی این تیم، فهرست هفت‌نفره خروجی باواریایی‌ها را تکمیل می‌کنند؛ فهرست بازیکنانی که توخل آن‌ها را نمی‌خواهد.

بازیکنانی مانند هری کین از تاتنهام، دکلان رایس از وستهم‌یونایتد و ویکتور اوسیمن از ناپولی گزینه‌های بایرن برای خرید در تابستان هستند. همچنین گمان می‌رود که این باشگاه به دنبال راندال کولو موانی، ستاره اینتراخت فرانکفورت نیز باشد.

به نظر می‌رسد بایرن برای یک پنجره نقل و انتقالات شلوغ آماده می‌شود.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا