روشنگری کرسی‌های آزاداندیشی مقابل عرفان‌های کاذب

به گزارش خبرنگار رودهن خبرگزاری آنا، در این مراسم سید ابوالقاسم هاشمی حضور داشت. نودانشجوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: هر فردی که به عنوان دانشجوی جدید وارد دانشگاه می شود، فارغ از اینکه دانشجو در کجا باشد، با فرصت ها و خطرات متعددی مواجه است و تهدیداتی که ممکن است با آن مواجه شوید، تمایزات و تهدیدهای نادرست است. عرفان.» (ادامه مطلب)

وی تاکید کرد که جای نگرانی وجود ندارد. زیرا در مقابل تفرقه های کاذب و تصوف فرصتی به نام کرسی های آزاد اندیشی ایجاد کرده ایم که بنا به درخواست مقام معظم رهبری از جامعه فرهیخته دانشگاهی برای روشن شدن موضوعات مختلف صورت می گیرد که این بخش ها مورد بازرسی قرار می گیرند. .

این فعال رسانه ای و فرهنگی ادامه داد: فرصت های دیگری در آستانه دوران دانشجویی من وجود دارد دانشگاه آزاد رودهن، می تواند مهارت های حضور و همکاری شما را در یک کتابخانه مجهز، وب سایت دانشگاه و سازمان های مختلف فرهنگی و سیاسی با گرایش های مختلف افزایش دهد.

هاشمی فضای دانشگاه را مسجد مقدس دانست و افزود: ارزش علم و دنیا آنقدر زیاد است که حاضرید برای علم هزینه کنید و می بینیم که دانشجویان واحد رودهن در اینجا افتخار کردند. سالها در زمینه های مختلف آموزشی.

وی به مزایا و معایب فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اشاره کرد و به دانش آموزان توصیه کرد در صورتی که قصد دسترسی به شبکه های اجتماعی را دارند تصمیمات ویژه بگیرند و نقشه تهیه کنند.

این فعال فرهنگی رسانه ای گفت: به فرموده مقام معظم رهبری اقتصاد قوی نیاز به مدیری قوی و البته مدیری قوی، مدیری انقلابی و جهادی دارد که بی شک تا پایان سال تلاش مضاعف خواهد کرد. دوره آموزشی، عملکرد دانشگاهی مدیران و کارمندان جوان «آنها خواهند بود که آینده حکمرانی در این کشور در دستان قوی آنها خواهد بود.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا