روسیه و باتلاق اوکراین – بیگ نیوز

اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی‌هایی که نیاز دارید خلاص شوید، این آشفتگی نیست که وقتی از بین رفت آن را ببینید.

پوتین با این توجیه که ولادیمیر زلنسکی رئیس جمهوری جوان و کانون کم تجربه در طول 3 سال گذشته این کشور را به حضور نا مبارک آمریکا و ناتو تبدیل کرده است اشتباه آمیزی را طی کرده و باید از قدرت برکنار شود.

توصیه می شود از هیچ یک از ابزارهایی که ایجاد کرده اید استفاده نکنید و نتوانید به آن متصل شوید.

روسیه بارها نسبت به تلاش زلنسکی برای پیوستن به پیمان ناتو ابراز نگرانی کرده بود در حالی که مسکو مدعی است که دولت دولت سیاست سرکوب اقلیت روسیه تبار جامعه مردم را در پیش گرفته است.

تجزیه و تحلیل و واقعیت بینانه مربوط به بحران تجزیه و تحلیل این واقعیت را روشن می کند که آمریکا و غرب از مدت ها پیش نسبت به افزایش توان نظامی روسیه و خیز بلند این کشور برای گسترش نفوذ خود در مناطق خلیج فارس، غرب آسیا و شمال آفریقا بشدت نگران است. هده اند.

آژانس های فریبنده آمریکا، ناتو و اتحادیه اروپا برای اتحاد رئیس جمهور به جمهوری ناتو و اتحادیه اروپا، جوان را ذوق زده کرد و در نتیجه مسیر تقابل با همسایه خود روسیه را در پیش گرفت که نتیجه آن برانگیخته شدن خشم پوتین بود.

تصمیم شتاب زده رئیس جمهوری روسیه برای حمله به یک حقیقت دامی است که ناتو و آمریکا در برابر روسیه گستراندند و شرایطی فراهم می کند که سخت ترین و خطرناک ترین گزینه را انتخاب کند.

در طول نزدیک به دو هفته اخیر مهمی از زیر ساختارهای نظامی ارتش روسیه نابود شد اما این کشور هنوز به هدف خود برای دور ساختن خطر ناتو از مرزهای خود نرسیده است.

ارتش روسیه نیز متحمل خسارات سنگینی شد زیرا هر چند آمریکا و ناتو دوست جوان خود زلنسکی را تنها گذاشتند اما انواع سلاح های پیشرفته را در اختیار ارتش قرار دادند.

هدف آمریکا و ناتو این است که بحران‌ها طولانی شود و جنگ در این کشور به سمت فرسایشی شدن حرکت کند تا ارتش روسیه به مرور زمان دچار آسیب جدی شود و توان اجمی خود را از دست بدهد.

فرشی شدن جنگ روسیه در نهایت در نهایت به ضرر روسیه تمام خواهد شد زیرا تجارب نظامی می دهد قویترین ارتش که اگر جهان نتواند درکوتاهی کند مدت به هدف تعیین شده خود می رسد و یک جنگ فرسایشی به مرور زمان شکست در این ارتش می رسد. خاهر خواهد شد.

جنگ ویتنام، جنگ ارتش شوروی سابق علیه مردم افغانستان، جنگ ارتش فرانسه علیه ملت الجزایر، جنگ عربستان علیه ملت یمن وجنگ رژیم بعث عراق علیه ایران و شکست ارتش رژیمی در جنگ 33 روزه لبنان درسال 2006 نمونه روشنی از این تجارب نظامی است.

اگر می خواهید از شر مشکلاتی که دارید خلاص شوید یا می خواهید از شر آنها خلاص شوید، باید سعی کنید از شر آنها خلاص شوید.

از اهرم های فشار ولادیمیر پوتین علیه اروپای اروپا قطع گازی است که اگر این اتفاق رخ دهد با توجه به این که 40 در صد گاز مورد نیاز از این اتحادیه از روسیه تامین می شود می تواند به گاز آسیب جدی اقتصاد و صنعت برسد. آیا شما یک تازه وارد هستید؟

از سوی دیگر نزدیک به 4 میلیون شهروند مهاجرتی به اروپا، مشکلات اجتماعی و اقتصادی بسیاری برای اتحادیه اروپا به وجود خواهد آمد که این کشور را با یک بحران انسانی تهدید می کند.

اما یکی از امتیازات اروپایی این است که برای هر بحرانی راه حل مناسبی پیدا کند و این کشور دراز مدت تلاش خواهد کرد تا جایگزین مناسبی برای گاز روسیه پیدا کند.

اعمال تحریم های سنگین علیه روسیه از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا، خارج ساختن بانک های این کشور از سیستم تبادل مالی “سوئیفت” اخراج دیپلمات های روسیه از آمریکا وکشورهای اروپایی، منع هواپیماهای مسافربری روسیه از ورود به فرودگاه های اروپایی اروپا و ارسال Butterflies منبع اطلاعاتی در اینترنت و همچنین اینترنت و اینترنت هستند.

اگر روسیه نتواند در یک فرآیند مشخص دولت ولادیمیر زلنسکی را سرنگون کند و یک دولت وابسته به خود تشکیل ندهد دراز مدت ارتش روسیه به سر نوشت ارتش سرخ شوری سابق در افغانستان خواهد شد و این همان باتلاقی است که آمریکا و اروپا برای روسیه یکی از اعضای شبه جزیره عربستان است.

۳۱۱۳۱۱

دکمه بازگشت به بالا