روزی که تیتر یک رسانه‌های جهان شدیم!

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” روزی که تیتر یک رسانه‌های جهان شدیم! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش بیگ نیوز به نقل از بیگ نیوز از زمان اعلام بروز حادثه برای بالگرد حامل ابراهیم رئیسی ریاست جمهوری ایران و تیم همراهان شامل حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، اغلب قریب به اتفاق‌ رسانه‌های معتبر جهان این حادثه مهم را به صورت لحظه‌ای پیگیری کردند و آخرین تحولات مربوط به مراحل جستجوی گروه امداد و نجات را برای یافن بالگرد حادثه دیده را پوشش خبری دادند.

نشریه گاردین از جمله رسانه‌هایی است که آخرین تحولات درباره بروز این سانحه تلخ را از زمان درز اولین اخبار تا پایان جستجوی گروه‌های امدادی را به صورت لحظه‌ای و در تیتر خود پوشش خبری داد.

خبرگزاری آسوشیترپرس نیز آخرین اخبار تحولات مرتبط با با ماجرای سقوط بالگرد حامل رئیس جهمور و تیم همراه را تا رسیدن به نتیجه نهایی به صورت پوشش لحظه به لحظه بروزرسانی کرد.

اهمیت اخبار مرتبط با بروز حادثه برای رئیس جمهور و تیم همراه، بسیاری از رسانه‌های دیگر جهان از جمله رویترز، نیویورک تایمز، فرانس ۲۴، پولتیکو، الجزیره، سی‌ان‌ان، اسکای نیوز، تایم، واشنگتن پست و رسانه های منطقه شامل الجزیره، عرب نیوز، میدل ایست مانیتور، العربیه و … را نیز بر آن داشت که به این اخبار در تیتر اصلی خود بپردازند.

311311

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا