ورزشی

روزگار سخت منصوریان در آبادان و فرصت کم برای جبران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، در حالی که هنوز هفته سوم رقابت های لیگ برتر به پایان نرسیده است، تیم فوتبال صنعت نفت با وجود بی اعتمادی با ۳ باخت از ۳ مسابقه، بدون امتیاز و بدون گل در انتهای جدول قرار دارد. . گل زد. این نتایج در حالی برای تیم پرطرفدار آبادانی به دست آمده که علیرضا منصوریان سرمربی این تیم در هیچ یک از دیدارهای این تیم به دلیل بیماری عروق بیماری کرونا روی نیمکت حضور نداشته و حتی این روزها حتی حضور نداشته است. قادر به شرکت در جلسات تمرینی تیم.

شاید اگر این سه باخت در ابتدای فصل با حضور سرمربی روی نیمکت صنعت نفت اتفاق می افتاد، علاوه بر نام سرمربی امروز، سرنوشت دیگری برای این تیم رقم می زد و او ممکن است نکند. مربی را در هفته چهارم دیده اند.

منصوریان اگرچه در این مدت روی نیمکت تمرینات تیمش نرفته است، اما از هفته چهارم به بعد باید بیشتر تلاش کند و فرصت چندانی برای جبران این نتایج وجود ندارد.

تیم سرشناس آبادانی که هوادارانش تحمل نتایج ضعیف را ندارند در هفته چهارم میهمان تیم فوتبال نساجی است و نتیجه این دیدار می تواند برای طلایی پوشان آبادانی سرنوشت ساز باشد.

اگر آبادانی ها بتوانند میزبان خود را شکست دهند، منصوریان می تواند با آسودگی بیشتری (به دلیل بازی های آتی تیم ملی) به تعطیلی کوتاه مدت لیگ برود و در این صورت نقاط ضعف تیمش را برای ادامه مسابقات ترمیم کند. با فشار کمتر.دنبال کنید. اما در صورت پیروزی نساجی در این دیدار و چهارمین باخت متوالی به صنعت نفت، می توان در مورد نیمکت تیم تصمیم گیری کرد.

دکمه بازگشت به بالا