روایت مسئولان بهداشت غزه از تصاویر آخرالزمانی در بیمارستان المعمدانی/ فریبکاری صهیونیست‌ها قبل از بمباران بیمارستان

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” روایت مسئولان بهداشت غزه از تصاویر آخرالزمانی در بیمارستان المعمدانی/ فریبکاری صهیونیست‌ها قبل از بمباران بیمارستان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بیمارستان |غزه

وزارت بهداشت غزه درباره جنایت ضد بشری و تاریخی که اشغالگران شب گذشته با بمباران بیمارستان المعمدانی نوار غزه مرتکب شدند اعلام کرد، صهیونیست‌ها اطمینان داده بودند که بیمارستان‌ها را هدف قرار نخواهند داد و بعد از آن بلافاصله مرتکب این جنایت شدند.

«یوسف ابوالریش» معاون وزیر بهداشت فلسطین در نوار غزه طی یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد، ارتش رژیم اشغالگر قبل از بمباران بیمارستان المعمدانی با دو راکت این بیمارستان را هدف قرار داده بود و بعد از آن مدیریت بیمارستان المعمدانی با اسقف کلیسای انجیلی انگلیس تماس گرفته و او را از این تجاوز رژیم صهیونیستی مطلع کرد. پس از آن اسقف این کلیسا تاکید کرد که این موضوع را به سرعت به همه نهادهای بین‌المللی اطلاع داده است.

ابوالریش افزود، اسقف کلیسای انجیلی انگلیس با ارسال پیامی اطمینان‌بخش به مدیریت بیمارستان المعمدانی اعلام کرد که هیچ حمله‌ای به این بیمارستان صورت نخواهد گرفت و تیم‌های پزشکی با خیال آسوده به کار خود ادامه دهند. اما بعد از جنایت هولناک اشغالگران در این بیمارستان، زمانی که دکتر «ماهر ابوسته» نماینده سازمان بهداشت جهانی درباره علت عدم هشدار به بیمارستان قبل از بمباران آن از صهیونیست‌ها سوال کرد، مسئولان رژیم اشغالگر به دروغ مدعی شدند که با بیمارستان تماس گرفته بودند اما هیچ‌کس پاسخ نداد.

تصاویر آخرالزمانی از بیمارستان المعمدانی بعد از جنایت هولناک اشغالگران

این مسئول فلسطینی تاکید کرد، من تصاویری از بیمارستان بمباران شده را برای صلیب سرخ، هماهنگ کننده کمک‌های بشردوستانه در سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی ارسال کردم تا ببینند جنایت رژیم صهیونیستی علیه بیمارستان‌ها در مقابل گوش و چشم جهانیان اتفاق می‌افتد؛ بدون اینکه جامعه جهانی حرکتی کند یا اقدامی ضد این رژیم انجام دهد. البته دیدیم بعد از پیام اطمینان‌بخشی که به ما دادند، چگونه بیمارستان بمباران شد. آنچه که رژیم غاصب در بیمارستان المعمدانی انجام داد تجسم واقعی جنایاتی است که فقط در دوره فاشیسم رخ می‌داد. تصاویر کودکانی که سر از تنشان جدا شده، صحنه‌هایی غیرقابل تصور هستند.

وی تصریح کرد، اشغالگران به دروغ مدعی شدند فلسطینی‌ها کودکان اسرائیلی را سر بریده‌اند اما امروز ما واقعا کودکان فلسطینی را به شما نشان می‌دهیم که سرشان بریده و شکمشان دریده شده؛ تا جایی که خانواده‌هایشان نمی‌توانند آنها را بشناسند. این‌ها جنایاتی هستند که دنیا تاکنون نظیر آن را به خود ندیده است. بعد از این قتل عام، شمار شهدای فلسطینی از مرز ۳ هزار نفر گذشت و ۱۱ هزار تن نیز زخمی و ۱۲۵۰ نفر مفقود هستند و زیر آوار مانده‌اند که ۷۰ درصد آنها زن و کودک می‌باشند.

به گفته معاون وزیر بهداشت غزه پرسنل پزشکی در راهروهای بیمارستان‌ المعمدانی بدون ابزار بیهوشی هر آنچه را که در توان داشتند برای نجات مجروحان انجام می‌دادند اما رژیم جنایتکار صهیونیستی در مقابل چشم همه جهانیان این بیمارستان را بمباران کرد. ما در شرایطی در بیمارستان‌ها کار می‌کنیم که همه معابر و جاده‌ها بسته و برق و سوخت بیمارستان‌ها قطع شده است. این فاجعه با بمباران بیمارستان تکمیل شد. اشغالگران درحالی این بیمارستان را بمباران کردند که مردم بعد از ویران شدن منازل خود به این بیمارستان پناه آورده و تصور می‌کردند طبق قوانین بین‌المللی در بیمارستان در امان هستند.

یوسف ابوالریش تاکید کرد، رژیم صهیونیستی نظاره‌گر واکنش‌های جهانی به بمباران بیمارستان العمدانی بوده و همچنان تهدید به بمباران بیمارستان‌های دیگر می‌کند. ما از همه آزادگان جهان می‌خواهیم مقابل این توحش اشغالگران بایستند و سران جنایتکار صهیونیست را که به جنایت خود در بمباران بیمارستان‌ها می‌بالند، محاکمه کنند. سکوت در برابر این جنایت تاریخی، اشغالگران را گستاخ‌تر می‌کند و جامعه جهانی باید فورا یک موضع جدی اتخاذ کند.

رژیم اشغالگر با حمایت غرب بیمارستان را بمباران کرد

نماینده سازمان بهداشت جهانی نیز به نوبه خود با توصیف صحنه‌های آخرالزمانی در بیمارستان المعمدانی گفت، زمانی که بعد از بمباران به بیمارستان رفتم اجساد کودکانی را دیدم که سر و دست و پاهایشان قطع شده بود. اینجا اجساد مردم بی‌گناه درحالی که همه اعضای بدنشان از هم جدا شده، روی هم افتاده و تصاویری را می‌بینیم که باورکردنی نیست.

وی افزود، صبح دیروز قبل از بمباران در راه بیمارستان دیدم تعداد زیادی با خیال اینکه بیمارستان المعمدانی امن است، به اینجا می‌آمدند و امروز همه آنها قربانی یک جنایت جنگی آشکار شده‌اند.

دکتر ابوسته همه مقامات غربیِ حامی اشغالگران را به دست داشتن در این جنایت متهم و تاکید کرد رژیم غاصب صهیونیستی بدون این حمایت‌ها نمی‌توانست دست به این جنایت بزند؛ زیرا احساس می‌کرد که طبق معمول موظف نیست در قبال جنایات خود پاسخگو باشد و با خیال آسوده و تکیه به حمایت غرب، چنین جنایتی را مرتکب شد.

۳۱۱۳۱۱

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا