روایتی از مرگ دردناک سجاد رزمجو، خواننده پرطرفدار

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز، سجاد رزمجو خواننده روز جمعه ۱۴ آبان در انفجار خانه اش سوخت.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز از این حادثه، ساعت 11:12 صبح روز جمعه 14 آبان ماه 1400 انفجاری در طبقه دوم یک ساختمان مسکونی در شهر یاسوج رخ داد. اولین تیم نجات در محل حاضر شد. ترکیدگی در و پنجره های منزل ناشی از نشت گاز منفجر شده در منزل و به دنبال آن آتش سوزی شناخته شده است.

گفته می شود که مالک بر اثر انفجار و آتش سوزی مورد اصابت قرار گرفته است. آتش مهار شد و مالک که به شدت سوخته بود به مرکز درمانی منتقل شد. وی مردی 40 ساله بود که به شدت مجروح و دچار سوختگی شد.

این مرد سجاد رزمجو خواننده محبوب موسیقی محلی کهگیلویه و بویراحمد نام دارد. وی بلافاصله به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شد. اما شدت سوختگی به حدی بود که به همین دلیل مجبور شد سریعاً به بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین (ع) شیراز منتقل شود.

تلاش کادر درمانی بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین (ع) شیراز بی نتیجه ماند تا سرانجام این خواننده شامگاه دوشنبه 24 مرداد 1400 که شامل سوختگی 80 درصد بود، شامگاه دوشنبه 24 مرداد ماه تسلیم شد. ، 1400 و بعد از 11 روز. نبرد زندگی

استوری سجاد رزمجو را ببینید

سجاد رزمجو خواننده معروف کهگیلویه و بویراحمد روز چهارشنبه 26 آبان 1400 در یاسوج به خاک سپرده شد.

بسیاری از مردم کهگیلویه و بویراحمد، مردم فارس، چهارمحال و بختیاری و استان خوزستان در مراسم تشییع پیکر این خواننده سرشناس شرکت کردند. حضوری که منجر به برگزاری مراسم باشکوهی در زادگاه سجاد رزمجو در شهرستان سروک شد.

بیشتر بخوانید: تشییع پیکر سجاد رزمجو با هزاران نفر / عکس

رزمجو خواننده محلی است و از دهه 70 فعالیت خود را آغاز کرده است و در استان زاگرس به ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد بسیار محبوب است.

رزمجو متولد 1359 بود و در زمان مرگ 41 سال داشت.

او سبک خاص خود را در خوانندگی داشت و در خوانندگی و خوانندگی بسیار تبحر داشت. رزمجو از سال 1371 خوانندگی را آغاز کرد و در مراسم شادی و عزا برای مردم آواز خواند.

از جمله آثار معروف سجاد رزمجو می توان به آهنگ لری برگ ریواس با سنتور و کمانچه و آهنگ هی بو کو یارم، آهنگ بکاس، آهنگ ال و برره، آهنگ شروه از سجاد رزمجویی و دستمال اشاره کرد. ترانه.

من هستم

دکمه بازگشت به بالا