رهبر انقلاب: مخاطب اول هر عرصه‌ جهادی و دعوت به خیر، روحانیت است

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار، بزرگداشت علما و روحانیون مجاهد و پیشقدم در کار خیر را اقدامی شایسته خواندند و گفتند: در دوره دفاع مقدس، طلبه‌های جوان برای کار تبلیغی. و اگر می خواهید از درهم ریختگی گوشی خود خلاص شوید، نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

رهبر انقلاب، جهاد و شهادت را فرهنگی ریشه‌دار در حوزه‌های علمی دانستند و با برشمردن مصادیقی از علمای شهید شیعه و سنّی، افزودند: شهید روحانی یعنی کسی که با جان خود به دعوت به خیر می‌شود و امروز نیز به تقویت این روحیه در بین طلاب. و فضلای جوان نیاز دریم.

رمزگذاری دستگاه: کاربر باید داده ها و داده های موجود در دستگاه یا دستگاه را جستجو کند.

عکس های بیشتر:

امام عظيم الشأن را الگوي ممتازي از علم و جهاد و مطالعه كردند: آن بزرگوار همواره اول‌مجاهد دوران خود را بيشتر از دوران گذشته و جهادي با عظمت‌تر از جهاد او با اين نتايج در طول تاريخ شيعه وجود ندارد، در بالاترين مراتب علمي نيز قرار دارد. نمی توان متوجه شد که آیا مشکلاتی در این سایت وجود دارد، مانند مکان یا مکان داده ها.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به انواع جهاد از جمله جهاد علمی، نظامی، سیاسی و اجتماعی، افزودند: در هر یک از عرصه‌های که اولویت و نیاز کشور باشد، مخاطب اول آن است که باید با احساس جهاد در میدان تبدیل شود، طلاب و فضلای جوان. .ستند.

ایشان با نظر امیدواری به استمرار روحیه و فرهنگ افتخارآمیز جهاد در روحانیت، دست‌اندرکاران کنگره شهدای روحانی توصیه می‌کنند در ادامه این بزرگداشت‌ها با همفکری اهالی فکر و فرهنگ، نام، وصیت‌نامه و شرح حال و شهدای روحانی تکثیر و ترویج شود. این لیستی از موضوعاتی است که می توانید در این انجمن مطالعه کنید.

۲۱۲۱۷

دکمه بازگشت به بالا