رقابت طارمی و آزمون برای بهترین شدن برابر ازبکستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” رقابت طارمی و آزمون برای بهترین شدن برابر ازبکستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های فوتبال ایران و ازبکستان در هفته پنجم مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ فردا سه شنبه ۲۲ خرداد و در ورزشگاه آزادی رو در روی هم قرار می‌گیرند. ایران و ازبکستان هر دو در گروه E صعود خود را به دور بعد قطعی کرده‌اند و پیروزی در این دیدار می‌تواند آنها را به عنوان صدرنشین انتخاب کند.

در دیدارهای گذشته دو تیم، مهدی طارمی و سردار آزمون در کنار علی دایی با ۳ گل زده بهترین گلزنان ایران برابر ازبکستان هستند و با توجه به حضور طارمی و آزمون در تیم ملی این دو مهاجم می‌توانند در این بازی تبدیل به بهترین گلزن ایران شوند.

علاوه بر این، آزمون و طارمی با ۵۳ و ۵۰ گل زده در حال حاضر بهترین گلزنان ملی ایران به شمار می‌روند و از این حیث هم رقابت دارند. این بازی با قضاوت «کیم جونگ هیوک» از کره جنوبی و از ساعت ۲۰:۳۰ برگزار می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا