رسیدگی به شکایات مردمی برای تغییرنام معابر/ نامگذاری ۹ معبر به نام شهدای زن

رئیس کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر تهران با بیان اینکه در سیزدهمین جلسه این کمیسیون مهم از نامگذاری‌ها در حوزه فرهنگ و شهدای زن داشتیم، از نامگذاری ۹ معبر شهری به نام شهدای زن خبر داد.

مهمترین بخش زندگی ماست، در تشریح عملکرد کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر تهران بیان کرد: نامگذاری کمیسیون به صورت منظم و هر دو هفته یکبار در حال حاضر برگزار می شود که دوره ابتدایی ششم تا کنون این کمیسیون از 13 جلسه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نام گذاری اماکن عمومی شهر تهران در منطقه تهران دارای ویژگی های ویژه است، این اقدام می بایست نیاز به محله ای و ای شناسایی و با استناد به درخواست ها و مدارک موجود برای تغییر نام شهر تهران، ادامه داد: در عکس پادشاه نام فرزندان مردم سرزمین مصر وجود دارد.

رئیس کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان و مجمع کلیسای اسلامی اسرائیل در شهر این و آن که باید حساب شود. گفت: در دوره مدیریت شهری قبل به دلیل اینکه نیاز به ارزیابی ها و بررسی های منطقه ای به درستی انجام نشده بود تعداد شکایات بسیاری از مراکز ارتباطات شهرداری ارائه می شود که به این پرونده ها در کمیته نامگذاری در دستور کار قرار گرفتن و بررسی موارد ضروری در خصوص آنها ارائه می شود. تمام کردهای.

وی خاطر نشان کرد: در سیزدهمین جلسه کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر به 30 پرونده درخواست نامگذاری تهران صادر شد که به پرونده و یا ضرورت‌های دلیل تغییر محلی 11 عنوان به مناطق مرجوع شدند.

معدنی پور افزود: از آنجایی که تا کنون در نامگذاری معابر شهر تهران توجه کمتری به استفاده از نام بانوان شهید شده بود در این جلسه کمیسیون، 9 پرونده به منظور نامگذاری بانوان شهید بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون رای مثبت به استفاده از این نام بردند. شهادت خداوند.

رئیس کمیسیون نامگذاری و اماکن عمومی شهر تهران همچنین از نامگذاری معبری به نام یکی از نویسندگان فقید کشور خبر داد و گفت: در این جلسه کمیسیون انتخاب شد تا نام یکی از شهدای اهل تسنن در یکی از معابر شهر تهران مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید از نام کاراکترها در نام نویسنده کد و نام کاراکترهای مورد نظر خود استفاده کنید.

یک دقیقه صبر کن

دکمه بازگشت به بالا