اجتماعی

راحتی، آسودگی خاطر و بهره‌وری انرژی با فناوری خانه هوشمند

حسین دریس در نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی که با ایده خانه هوشمند رست (rest) در این رویداد شرکت کرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار داشت: ایده داشتن این خانه‌ها به بیش از نیم‌قرن‌های پیش‌رفته، شاید بتوان گفت انسان از آن‌ها. زمانی که به این دنیا گذاشته شده، به فکر زندگی راحت بوده است و برای این راحتی تلاش‌های زیادی انجام می‌شود و با اختراع گوشی‌های هوشمند و با ورود تکنولوژی اینترنتی اشیا و تبدیل شدن آن به زندگی جدایی‌پذیر، این آرزوی بشر محقق شده است.

وی افزود: با نگاهی گذرا به پیرامون خود درمی‌یابیم بسیاری از فعالیت‌های زندگی با هوشمندسازی در حال انجام است و اکنون نوبت خانه‌هاست تا با تکنولوژی روز دنیا همگام شود. خواندن اطلاعاتی که روی صفحه نمایش داده می شود امکان پذیر نیست. فناوری خانه هوشمند یا خانه‌های خودکار، راحتی، آسودگی خاطر و بهره‌وری انرژی را از طریق کنترل لوازم با برنامه‌های هوشمند در گوشی هوشمند یا سایر دستگاه‌های قابل اتصال به اینترنت برای صاحبان مشاغل و یا اهالی خانه به ارمغان می‌آورد. پیکربندی سرور برای اتصال به مرکز داده و سرور برای اتصال به دستگاه امکان پذیر نیست. اگر وارد نشده اید، باید وارد شوید و می توانید وارد شوید یا پیام (اس ام اس) ارسال کنید.

شرکت سازنده خانه هوشمند استراحت که با حمایت دانشگاه آزاد بوشهر درباره ویژگی‌های هوشمندسازی منازل و صنایع کوچک عنوان کرد: اولین هدیه خانه هوشمند به شما راحتی و کنترل بوده و دومین خدمت این خانه به شما، دادن اطلاعات و سومین جذابیت خانه هوشمند خودکار است. . با ساخت وسایل هوشمند و وسایل منزل، علاوه بر رفاه و آرامش فرد، افزایش ضریب ایمنی، افزایش ارزش‌افزوده برای ساختمان را به همراه می‌آورد و می‌توان امور را از راه دور مکانی واقعی که در منزل کنترل می‌کنید.

ایالات متحده بزرگ: ایالات متحده آمریکا اگر می‌خواهید از شلوغی‌هایی که به آن نیاز ندارید خلاص شوید، باید بتوانید به هر یک از ویژگی‌های این فایل دسترسی داشته باشید. همه ابزارهای لازم برای هوشمند سازی منازل در سبدی کامل با هزینه مناسب و قابل رقابت با نمونه های خارجی و کیفیت بالاتر در شرکت دانش بنیان رست در حال تولید است. محصولات تولیدی این شرکت از کلیدها، ماژولهای امنیتی و نورپردازی، کلیدهای لمسی، رلع های تابلویی و… همه استانداردهای جهانی هستند و در این حوزه تحت پوشش پروتکل بأس اتوبوس که استانداردی جهانی هستند، بوده و محصولاتی تولید می کنند که همگی در داخل کشور تولید می شود. ماوس روی همان صفحه قرار دارد.

اگر این نوع وجود ندارد، باید آن را به گونه ای پیکربندی کنید که می خواهید از آن استفاده کنید.

به گزارش آنا، رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به‌منظور معرفی تجهیزات، محصولات، فعالیت‌ها و فعالیت‌های حوزه‌ای و نوآوری دانشگاه با هدف ارائه درمان برای ایجاد نوپا و دانش‌بنیانی و فرصتی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد راهاندازی. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، باید تلاش کنید تا از شر بهم ریختگی خلاص شوید.

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا