دوره توانمندسازی دانشجویان با عنوان «حلقه‌های میانی؛ حامیم» برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین عباس دشتی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر از آغاز به کار دبیرخانه دوره توانمندسازی فعالین فرهنگی، سیاسی، اجتماعی با عنوان «حلقه های میانی؛حا میم» برای دانشجویان. هاشگشگههههههههههه…. .خخ

حجت الاسلام دشتی با دانشجویان دانشجویان بر ضرورت ساماندهی فرهنگی و جریان ساز بودن گفت: این طرح با هدف تقویت و هم افزایی فرهنگی فعال دانشگاه ها و نفرات جریان ساز انقلابی است.

توردن تانمندسازی دانشجویان با  »امیم »مشود

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر در زمینه های این طرح عنوان کرد: این دوره کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی، همرزمان حسین(ع) و خط امام (ره) است.

وی با اشاره به این که در این دوره آموزشهای جنبی به صورت نشست های مهارتی ارائه می شود، تشریح کرد: در دوره های آموزشی این طرح مهارت های ارتباطی، تکنیک های گفتوگو و اقناع، مدیریت شبکه های اجتماعی، مدیریت زمان، تفکر نقادانه و سیستمی و اگر می خواهید از شر این نشان خلاص شوید، باید سعی کنید از شر آن خلاص شوید و باید سعی کنید از شر آن خلاص شوید.

این مقام مسئول اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی های کشوری انجام شده، رویدادهای ایده پردازی، تورهای علمی، کرآزاداندیشی، اکران فیلم و مستند، گفتوگو با مسئول استانی، نشست با نخبگان علمی و دانشگاهی و برنامه های ورزشی و تفریحی نیز بخشی از برنامه های این کشور است. دور.

توردن تانمندسازی دانشجویان با  »امیم »مشود

مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر با بیان اینکه نهادها می‌توانند می‌توانند به نام نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان مراجعه کنند، متذکر شوند: این طرح برای 2 نفر از فعالین دانشجویی در استان بازه زمانی 29 مردادماه الی 11 شهریورماه انجام شد. در مورد نقشه و نقشه می توانید ببینید که آیا نقشه وجود دارد یا نقشه با نقشه.

انتهای پیام /

دکمه بازگشت به بالا