دنیا شاهد شجاعت رزمنده فلسطینی خواهد بود/ اشغالگران نمی‌خواهند اسیرانشان رنگ آفتاب را ببینند

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” دنیا شاهد شجاعت رزمنده فلسطینی خواهد بود/ اشغالگران نمی‌خواهند اسیرانشان رنگ آفتاب را ببینند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

رنگ

به نقل از الجزیره، ابوحمزه سخنگوی سرایا القدس گفت: پس از ۱۸ روز از عملیات طوفان الاقصی، برای ما کاملاً آشکار شده است که اشغالگران نمی‌خواهند که اسیرانشان رنگ آفتاب را ببینند و اصولاً کمترین اهتمامی به جان آنها ندارند.

وی افزود: از نگاه ما نتانیاهو جنایتکار عامل تسریع زوال رژیم صهیونیستی، کابینه و ارتش آن خواهد شد.

ابوحمزه گفت: بازدیدهای متوالی مقامات ارشد دشمن از یگانهای نظامی در جبهه‌های شمالی و جنوبی حالت سرخوردگی ارتش دشمن را نشان می‌دهد. این مقامات ارشد به خوبی می‌دانند که چه در انتظار افسران و نظامیانشان در غزه است.

وی با اشاره به آمادگی کامل مبارزان مقاومت برای رویارویی با نظامیان صهیونیست، بیان کرد: تلاش ارتش دشمن صهیونیست برای ورود به نوار غزه، آلام هزاران رزمنده آموزش دیده و مشتاق را برای مواجهه با ارتش دشمن التیام خواهد بخشید. دنیا شجاعت رزمنده فلسطینی را خواهد دید.

310310

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا