دعوت انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان فیلیپین به مشارکت حداکثری در انتخابات

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” دعوت انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان فیلیپین به مشارکت حداکثری در انتخابات ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش بیگ نیوز بیانیه انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین به مناسبت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به شرح زیر است: 

 «بسم الله الرحمن الرحیم»

شهادت رئیس‌جمهور مردمی و خدوم جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان، مردم ایران را داغ‌دار کرد و دل این ملت بزرگ را سوزاند.

تشییع باشکوه و گسترده این شهیدان بزرگوار، ادای احترام به خادمان ملت و ابراز همدردی با خانواده‌های آنان بود و  شرکت گسترده آحاد مردم برای انتخاب چهاردهمین رییس جمهور نیز موجب آرامش و اعتلای روح ایشان خواهد شد.

برگزاری انتخابات در هر کشور نماد وجود مردم‌سالاری و احترام به آرای ملت است. بدون تردید مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به‌عنوان یک وظیفه ملی، در بُعد داخلی موجب انسجام ملی و تقویت تفاهم میان اقشار جامعه شده و در بعد خارجی، نشانه ثبات، امنیت و استحکام نظام است. برگزاری انتخابات پرشور، ضمن خنثی کردن توطئه‌های آشکار و پنهان دشمنان، قدرت چانه‌زنی دستگاه دیپلماسی در مذاکرات سیاسی برای تامین منافع ملی را نیز افزایش خواهد داد.

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین با تاکید بر ضرورت شرکت حداکثری مردم در انتخابات، متواضعانه از آحاد جامعه به خصوص دانش آموختگان و دانش‌پژوهان دعوت می‌کند تا در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری حضور به هم رسانده و در آفرینش حماسه‌ای ملی سهیم باشند. از دست اندرکاران برگزاری انتخابات نیز انتظار است در اجرای رهنمود چهارگانه رهبر معظم انقلاب، زمینه مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت را فراهم آورده و از رأی مردم همچون حق الناس پاسداری نمایند.

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین

۳۱۱۳۱۱

دکمه بازگشت به بالا