دستگیری مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی دماوند

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” دستگیری مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی دماوند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی دماوند با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه این شهرستان به اتهام اختلاس، ارتشا و همکاری با عوامل قاچاق سوخت دستگیر شد.

دستگیری مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی دماوند
آفتاب‌‌نیوز :

یک منبع آگاه از دستگیری مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی دماوند خبر داد.

بنا بر گزارشات دریافتی از منبع آگاه، با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه دماوند، مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این شهرستان به اتهام اختلاس، ارتشا و همکاری با عوامل قاچاق سوخت طی هفته گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه دماوند و با دستور دادستان شهرستان دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شده است.

گفتنی است در ماه گذشته نیز مدیر یکی از شرکت‌های توزیع کننده سوخت در شهرستان دماوند به جرم قاچاق و اختلاس توسط عوامل اطلاعات سپاه بازداشت و دستگیر شده است

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا