دستور آقای مدیرعامل به بازیکن: گوشواره ننداز!

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” دستور آقای مدیرعامل به بازیکن: گوشواره ننداز! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز؛ وینیسیوس جونیور از زمان پیوستن به رئال مادرید توانست خیلی زود به یکی از مهره‌های کلیدی و مهم این تیم تبدیل شود و جایگاهش را در ترکیب پیدا کند.

در گزارش ورزش سه آمده است: البته که او یکی از جنجالی‌ترین بازیکنان حاضر در لالیگا در چند فصل اخیر هم بوده و حواشی بسیاری را رقم زده است اما درخششی که در زمین بازی دارد باعث شده که از محبوبیت خاصی بین هواداران و مدیران این باشگاه برخوردار باشد.

حالا تصویری از ویدیویی قدیمی از دیدار این ستاره برزیلی با رییس باشگاه رئال مادرید در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) دست به دست می‌شود که توجه بسیاری از هواداران این تیم را به خود جلب کرده و مورد استقبال قرار گرفته است.

1995372

در این ویدیو دیده می‌شود که پرز در حال صحبت با وینیسیوس است و از او می‌پرسد که آیا می‌داند باید چه کاری را انجام دهد؟ و وینی در پاسخ به او می‌گوید:« بله، باید ببرم.»

اما پرز در اظهارنظری جالب و البته به شوخی می‌گوید:« نه، باید گوشواره‌ات را دربیاوری!»

رابطه خوب پرز با این ستاره برزیلی معروف است و زمانی که بعضی از رسانه‌ها مدعی شده بودند که جذب کیلیان امباپه به معنای جدایی وینیسیوس است، رسانه‌های نزدیک به رئال اعلام کردند که این بازیکن از نظر پرز غیرقابل فروش است.

251 251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا