دستورالعمل انتخابات کمیته به IOC ارسال شده است/ تا آخر فروردین بودجه فدراسیون‌ها مصوب می‌شود

به گزارش شفاف، کیکاووس سعیدی اظهار داشت: به صورت جدی و طبق برنامه ریزی ها در کمیته ملی المپیک شروع به کار کردیم و روسای کاروان های ایران پیگیر بحث بازی ها هستند. اصغر رحیمی سرپرست کاروان ایران در بازی های کشورهای اسلامی نیز در نشست سران کاروان در قونیه حضور یافت.

وی در خصوص زمان برگزاری اولین جلسه هیات عامل کمیته ملی المپیک در سال 1401 گفت: اولین جلسه هیات عامل در 20 فروردین ماه برگزار می شود و گزارش لازم در این جلسه ارائه می شود.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که آیا دستورالعمل برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک به کمیته بین المللی المپیک ارسال شده است، گفت: این دستورالعمل در 17 اسفندماه در مجمع عمومی به تصویب اعضا رسید و به تصویب رسید. ترجمه بلافاصله انجام شد و نسخه 28 مارس توسط امور بین الملل به IOC ارسال شد.

سعیدی درباره زمان تصویب بودجه 1401 فدراسیون های ورزشی یادآور شد: قرار شد فدراسیون ها پیشنهادات خود را در خصوص شاخص های بودجه به صورت مکتوب ارسال کنند. پس از دریافت این شاخص ها به کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی ارسال می کنیم و پس از جمع بندی در هیأت اجرایی، نهایی می کنیم. تعدادی از فدراسیون ها این شاخص ها را ارائه کردند. تا 20 فروردین به فدراسیون ها فرصت دادیم. در کل فکر می کنم تا آخر فروردین بودجه تصویب شود.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که آیا موضوع ادغام بودجه وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک مشخص شده است، گفت: بودجه سال 1401 اعلام نشده است. توسط دولت هنوز

وی در پایان تاکید کرد: مصوبات مجمع عمومی 17 اسفندماه به مراجع قانونی مربوطه ارسال شد و این مصوبات ملاک عمل ما خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا