درخشش دانشجوی واحد شهرقدس در مسابقات فیزیک کاپ آسیا

عبدالله قاسمی پیربلوطی در گفتوگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا اعلام کرد که حمیدرضا مرنگی، دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس در اولین دوره مسابقات کاپ آسیا در رشته های فیزیک و ماسکولار اسفند سال 140 به میزبانی جزیره کیش برگزار شد و در این رقابت ها در دسته قدی 182+، حمیدرضا مرنگی، ورزشکار شهرقدسی با مربیگری سعید مرنگی با انتظارن بر سکوی نخست نشان طلایی این رقابت ها را به خود اختصاص داد.


بیشتر بخوانید:

۵ دانشجوی واحد کرمانشاه موفق به کسب “INV” از فدراسیون جهانی مخترعان شدند


وی با اشاره به زیرساخت های لازم برای قیاس و پیشرفت جوانان در زمینه های مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری بیان کرد: در سال گذشته شاهد قهرمانی دو دانشجوی سختکوش و توانای این دانشگاه بودیم، تعداد امیدواریم بستر مناسب برای افزایش این افراد در سال جدید همراه با حضور. شدن دانشگاه‌ها مهیا شود.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس افزود: بعد از حضور در دانشگاه ها، لازم است برای گسترش فعالیت های دانشجویان در امور علمی، فرهنگی و ورزشی در دستور کار قرار گرفته شود.

قاسمی پیربلوطی یادآور شد: عقد قرارداد با مربیان و استادان فرهیخته، آزمایشگاه ها و دانشگاه های سوله ورزشی برای دسترسی راحتتر دانشجویان به امکانات رفاهی و اجرای برنامه های مختلف برای کشف استعداد دانشجویان از دانشگاه در سال جدید خواهد بود.

انتهای پیام / ۴۰۷۸ /

دکمه بازگشت به بالا