دختر رکابزن ایران در قهرمان جهان سی‌وسوم شد

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” دختر رکابزن ایران در قهرمان جهان سی‌وسوم شد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

ایران |جاده

آفتاب‌‌نیوز :

مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی جهان ۲۰۲۳ به میزبانی گلاسگو اسکاتلند در حال برگزاری است. در رقابت کوهستان زنان، نماینده ایران اولین مسابقه خود را انجام داد.

فرانک پرتوآذر در ماده کراس کانتری مسافت کوتاه کوهستان در رده سی‌وسوم قرار گرفت.

۵۳ رکابزن در لیست اولیه مسابقات بودند.

نتایج مسافت کوتاه ماده کراس کانتری زنان به شرح زیر است:

۱- پائولینه فراند از فرانسه

۲- پوک پیترس از هلند 

۳- ایو ریچادرز از بریتانیا 

۳۳- فرانک پرتوآذر از ایران 

ایران در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ دو نماینده دارد و محمد گنج‌خانلو فردا(جمعه) در ماده تایم تریل بزرگسالان به رقابت می‌پردازد. 

فرانک پرتوآذر هم شنبه در ماده کراس کانتری کوهستان مسابقه می‌دهد. همچنین با توجه به اینکه ایران در بخش جاده زنان هم سهمیه دارد بنا بر تصمیم فدراسیون، پرتوآذر که در محل قهرمانی جهان است، در جاده زنان هم مسابقه می‌دهد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا