ورزشی

داور پنالتی ما را نگرفت و همان توپ وارد دروازه ما شد

به گزارش شفاف، مجتبی سرآسیابی سرمربی گل گهر سیرجانی که به دلیل محرومیت امیر قلعه وانی در نشست خبری حاضر شده بود، درباره تساوی پرسپولیس و گل گهر گفت: باید می دیدید که بازی پر جنب و جوش و فنی بود. شرایط فنی زیادی در این بازی دخیل بود، ما فرصتی به تیم خوب پرسپولیس ندادیم و فضاهای گلزنی را بستیم، طبق آنالیز و دستور آقای قلعه نویی، خطر ایجاد کردیم و خوب بودیم. من فکر می کنم نتیجه عادلانه بود و بازی بار فنی بسیار خوبی داشت.

وی همچنین از سرمربی پرسپولیس بابت بازی پرسپولیس تشکر کرد و گفت: از یحیی گل محمدی به خاطر فوتبال زیبا، صادق و تکنیکی این تیم تشکر می کنم. از بازیکنانمان هم به خاطر شرایط خوبمان و تلاش برای پیروزی تشکر می کنم و به آنها خسته نباشید می گویم.

وی ادامه داد: طبق آنچه از دور دیدیم و به نظر می رسید، یک سری اتفاقات در بازی رخ داد و یکی دو خطا در محوطه جریمه رخ داد که به نظر من داور می توانست تصمیم دیگری بگیرد و من آن را احساس می کنم. گفت گلگهری.پنالتی ما دیده نشد. ما به نظر داور احترام می گذاریم اما نظرمان این است که داور می توانست پنالتی را بگیرد اما کارشناسان در این زمینه متخصص هستند.

سرآسیایی در خصوص عقب نشینی این تیم در نیمه دوم و دلیل این موضوع گفت: در نیمه اول به پرسپولیس فشار آوردیم اما در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم و در نهایت به گل رسیدیم. بحث ما همان توپی بود که داور می توانست به سود ما پنالتی بگیرد اما همان توپ از دروازه ما برگشت و پرسپولیس روی همان توپ گل خورد. انصراف ما هم به دلیل فشار پرسپولیس روی مسائل تاکتیکی و سرنوشت ساز بود.

دکمه بازگشت به بالا