دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه به‌زودی به دوران شکوفایی علمی گذشته بازمی‌گردد

مسد صانعی معاون پژوهشی و آموزشی ارزیابی و نظارت دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولین سیاسی و لشکری ​​شهرستان، محمدرضا تنهایی رئیس دانشگاه آزاد فیروزکو با حضور نمایندگان مجلس، اساتید، دانشجویان و جمعی از همکاران و علمای دانشگاه ، به مناسبت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران و پیشکسوتان برتر واحد فیروزکوه، مراسمی در سالن همایش شهید آوینی واحد دانشگاهی برگزار شد.(ادامه مطلب)

رئیس دانشگاه آزاد فیروزکو در این مراسم گفت: این دانشگاه به برکت اساتید نمونه و نخبه امروز در آسمان بهترین دانشگاه های جهان و کشور عزیزمان می درخشد. (ادامه مطلب)

دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه به زودی به دوران پیشرفت علمی بازمی گردد

محمدرضا تنهایی اهری با تشریح دیدگاه گروه فیروزکوه تاکید کرد: این گروه دانشگاهی به زودی به دوران پیشرفت علمی گذشته بازمی گردد و در علوم دانشگاهی پیشرفت بیشتری خواهد داشت.

معاون پژوهشی، ارزشیابی و نظارت دانشگاه آزاد اسلامی، پیشکسوت واحد فیروزکوه و استاد و معاون باسابقه این واحد، با تبریک هفته پژوهش، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دانشگاه هاست. در کشور.” و مقام سوم را به خود اختصاص داد.

مسعود صانعی ادامه داد: یکی از معتبرترین مقالات علمی در مجلات معتبر بین المللی در تمامی رشته های دانشگاهی و علوم پایه مربوط به اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی است و این مجموعه همواره شامل مشاغل مهم در حوزه تولید علم و پژوهش بوده است. در جهان. “

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد فیروزکوه به پاس جانفشانی افرادی چون نقی شجاع و مرحوم آدینه خلیلی که از سال 1364 با حداقل امکانات و در فضایی کم شروع به اجاره این واحد دانشگاهی کردند و اگر این زحمات نبود شاهد این کار بزرگ نبودیم. مجموعه ای از مطالعات علمی امروزی امروز با همت همین اساتید و کارکنان و دلسوزان شهرستان می توان به اوج و عظمت واحد فیروزکوه بازگشت.

دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه به زودی به دوران پیشرفت علمی بازمی گردد

علی مهدی زاده اشرفی، استاد گروه مدیریت دانشگاه آزاد فیروزکوه، استاد سرشناس و معاون باسابقه آموزشی و پژوهشی واحد فیروزکوه نیز در این مراسم به بیان مرز سنت و مدرنیته پرداخت. و پست مدرن

در پایان این سخنرانی ها مهدی امیر میاندراق معاون آموزشی دانشگاه آزاد فیروزکوه توضیحات مبسوطی در خصوص انتخاب پژوهشگر ارشد ارائه کرد.

در بخش پایانی و اهدای جوایز پژوهشگران برتر شکرالله زیاری از گروه ریاضی (فنی و مهندسی)، صالح گاویدل از گروه اقتصاد، عبدالرضا تالانه از گروه حسابداری (علوم انسانی) و سیدی یوسف احدی سرکانی بودند. عنوان افتخاری

احسان کمندی پژوهشگر نمونه و نجفعلی نام آور پژوهشگر برای نگارش کتاب ارزشمند جغرافیای تاریخی فیروزکوه جایزه گرفتند.

دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه به زودی به دوران پیشرفت علمی بازمی گردد

در پایان از اساتید و کارکنان بازنشسته واحد فیروزکوه که سال ها در جهت بهبود و توسعه این واحد دانشگاهی تلاش کرده اند به پاس زحمات ارزشمندشان با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/4103/

دکمه بازگشت به بالا