خواننده سرود «سلام فرمانده»، پرونده قضایی دارد؟/ دادستان لنگرود توضیح داد

سیدهاشم میرحسینی، امروز (یکشنبه یکم خرداد) در جمع خبرنگاران گفت: «شایعات منتشر شده در رسانه‌های معاند علیه ابوذر روحی، خواننده سرود سلام فرمانده را تکذیب می‌کنیم و وی هیچ پرونده‌ای در دادسرای لنگرود ندارد.»

او افزود: «سرود «سلام فرمانده» یک محصول فرهنگی منحصر به فرد است که از عمق جان مردمان این سرزمین به ویژه جوانان و نوجوانان نشات گرفته شده است که اجرای این سرود در سراسر کشور و حتی در برخی از جهان، دشمنان این ملت، خاص رسانه‌ها است. بگذار او به خانه خداوند برود.»

دادستان عمومی و انقلاب لنگرود ادامه داد: «به همین دلیل این رسانه‌های معاند با وارد کردن سفرهای ناروا و به دور از واقعیت ابوذر روحی، خواننده انقلابی این سرود، در صدد کاهش و بی اثر نمودن این اثر فرهنگی برآمدند که این حربه دشمنان نیز وجود دارد. تا آخر.»

میرحسینی با تاکید بر این که چنین رویدادی به این مداح معروف از اساس کذب است و پرونده‌های در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود در این ویژه تشکیل نشده است، گفت: «استقبال کودکان و نوجوانان از این رویداد فرهنگی باعث سردرگمی و عصبانیت منافقین داخلی و خارجی می‌شود. و روح خداوند بر کوهها و بر کوههای قوم خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب لنگرود گفت: «تعدادی از افراد دست به انتشار چنین اکاذیبی زده‌اند در این راستا، دستور شناسایی عواملی که این اکاذیب به مراجع مربوطه صادر می‌شوند و این افراد به زودی شناسایی می‌شوند و به سزای اعمال می‌رسند خواهند رسید».

من هستم

دکمه بازگشت به بالا