ورزشی

خناری‌نژاد: مثل بعضی‌ها نیستم که امضایم را پس بگیرم/ اینچه درگاهی عملکرد کاملا موفقی داشته

این روزها اختلافات بین فدراسیون ژیمناستیک و وزارت ورزش در حالی به اوج خود رسیده است که مسئولان این فدراسیون معتقدند مجمع به جهت گیری اینچه درگاه رای داده و او استعفا نخواهد داد.

هادی خناری نژاد ژیمناستیک سابق تیم ملی به دلیل انتقاد برخی از مسئولان سابق فدراسیون ژیمناستیک از رئیس فعلی گفت: اولاً وجود چنین پورتالی در فدراسیون ژیمناستیک کاملا قانونی است. زیرا 45 نفر از 50 عضو مجمع به صورت کتبی با ریاست آن تا زمان انتخابات موافقت کردند. من مثل بعضی ها امضا را پس نمی دهم. متأسفانه سازش هایی وجود دارد که افرادی نقش منتقد را بازی می کنند که در هر دوره ای با آنها مخالفت می شود.

وی افزود: من سال ها کاپیتان تیم ملی بوده ام و دوره های مختلفی را دیده ام. تمام تلاش ها انجام شده است؛ اما چه پرتالی کاملا موفق بوده و این را از موفقیت های مسابقات جهانی، جام جهانی و مخصوصا مسابقات سهمیه ای مشهود است.

ملی پوش اسبق ژیمناستیک ایران تصریح کرد: با نگاهی به حریفان و موافقان مشخص می شود که حق با کیست. متأسفانه، این دیدگاه اغلب باعث می‌شود که وقتی زمان شروع یک پروژه فرا می‌رسد، ما را تحت تأثیر قرار دهد. علیرضا دبیر بهترین عملکرد حال حاضر را در فدراسیون کشتی داشته است. اما باز هم عده ای چون خودشان نیستند نقش منتقد را بازی می کنند و منتظر کوچکترین توجیهی برای حمله هستند.

5651

دکمه بازگشت به بالا