خروج امباپه از اردوی فرانسه با یک خبر تلخ!

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” خروج امباپه از اردوی فرانسه با یک خبر تلخ! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

فرانسه

کیلیان امباپه، کاپیتان تیم ملی فوتبال فرانسه، که تحت تأثیر یک خبر تلخ قرار گرفته بود، کمپ تیم ملی را ترک کرد.

نشریه اکیپ خبر داد امباپه بعدازظهر امروز، چهارشنبه، برای ساعاتی در آستانه پرواز تیم به هلند، اردوی آبی‌ها را ترک کرد.

او که از مرگ یکی از بستگانش داغدار شده بود، از دیدیه دشان اجازه گرفت تا به بوندی در پاریس سفر کند و همراه خانواده‌اش باشد.

امباپه طبق برنامه ریزی‌های انجام شده پنجشنبه به آمستردام پرواز خواهد کرد. او برای دیدار مقدماتی یورو 2024 مقابل هلند هلند که عصر جمعه در ورزشگاه یوهان-کرویف آرنا برگزار می‌شود، همراه تیم ملی خواهد بود.

در حالیکه به نظر می‌رسد او به عنوان کاپیتان فرانسه در نشست خبری پیش از بازی جمعه شرکت کند، باید دید که آیا این اتفاق که او را تحت تاثیر قرار داد، حضور او در بازی را زیر سوال می‌برد یا خیر.

او از زمان سفر به فارو، قبل از بازی با جبل الطارق در ژوئن گذشته، در کنفرانس خبری قبل از بازی با تیم ملی فرانسه صحبتی نکرده است.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا