خدمت‌رسانی ۴۵۰ نفری بسیج شهرداری تهران به زائران اربعین

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در موکب علی بن موسی الرضا علیه‌السلام از خدمات این موکب در عمود ۷۰۷ بازید کرد.

به گزارش بیگ نیوز، علیرضا نادعلی با حضور در موکب علی بن موسی الرضا علیه السلام گفت: این مکان به اسم حضرت امام رضا (ع) متبرک است و از اولین روز که اقدامات در این محل آغاز شده، با عشق و ارادت خدام بسیجی برای خدمت به زوار اباعبدالله (ع) همراه بوده است. سال‌های قبل نیز من توفیق داشتم کنار خدام این موکب حضور داشته باشم و می‌دانم خادمین موکب شبانه‌روز درحال فعالیت هستند و این موکب هر سال نسبت به سال قبل تکمیل‌تر شده و تحول مثبت و قابل رویت در آن مشهود است.

وی گفت: نزدیک ۴۵۰ نفر از نیروهای شهرداری تهران و مردم در این موکب درحال فعالیت و  خدمت‌رسانی به زائران هستند. یکی از مزایای قابل توجهی که این موکب نسبت به سایر موکب ها دارد، آن است که هر ساله زوار با حال خوب از این موکب خارج می‌شوند و این اقدامات انتظار مردم را از این موکب افزایش داده است.

این عضو شورای شهر تهران، با بیان اینکه کار بسیجی به معنای استفاده از تمام ظرفیت‌ها و استعدادهاست و آنچه در این موکب اتفاق افتاده محصول همین تفکر بسیجی است، یادآور شد: استفاده از ظرفیت گروه های مختلف صنفی می تواند نمونه خوب کار جمعی در تمام مجموعه های جهادی باشد.

بر اساس اعلام روابط عمومی شورای شهر تهران، نادعلی خاطرنشان کرد: نیت خالص در افراد بسیجی دیده می شود و خداوند نیز به این نیت برکت می دهد و نتیجه آن، اقدام دلپذیری می‌شود که زوار اباعبدالله(ع) از آن استفاده خواهند کرد.

انتهای پیام

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا